Survey Challenge 2

9. april 2016 at 11:04 | 이 휴미 & Eunka |  Survey Challenge
Hrozne moc sa ospravedlňujem, že už tak dlho som sem nič nepridala, ale je toho tak trocha veľa na mňa, tak som nestíhala a potom som nemala chuť, bola unavená a všelico ešte k tomu :) mianhaee!! ale ako ospravedlnenie, konečne dnes, tu vám prinášam druhý podarený diel mojej a Eunkinej spoločnej poviedky :) dúfam, že si užijete a tentoraz naozaj musíte splniť jednu požiadavku, inak nepridám dovtedy ďalší diel!! a tou je, že tu musí byť aspoň 1 KOMENT ohľadne tohto dielu, čiže reakcia :) veľmi o to prosím aspoň jedného človiečika, pretože neskôr budem vyžadovať viac komentov :)

2

H:
Po obede mala Alex aj Emma ešte jednu prednášku so seminárom a po ňom sa stretli v hale pred vchodom a spolu vyrazili do podnájmu. Obe totiž bývali v tej istej budove, ale na inom poschodí. Alex aj Emma si samé prenajímali celý byt, aby mali súkromie a z brigád v Seoule sa dá taký podnájom aj zaplatiť. Ten podnájom však stojí najviac z vecí, čo si musia dievčatá platiť. Na príjemné a luxusné bývanie si však rady potrpia.
"Kedy že to divadlo začína?" spýtala sa Emma kým vchádzali obe hlavnou bránou budovy, kde bývajú.
"No mne Minho hovoril, že príde po mňa okolo siedmej. Hovorila si Sung

Joonovi, že sa tu všetci štyria máme o siedmej stretnúť?" Emma sa skoro zošmykla zo schodov:
"Jasné, že áno, za koho ma máš? Ja nikdy na také veci nezabúdam. Pche...čo si o mne myslíš," zaškerila sa. Alex sa však iba pousmiala. Alex bývala na piatom poschodí, kým Emma na treťom. Hneď ako Emma vošla do bytu, vytiahla mobil a vytočila Sung Joonové číslo. Hneď ako to zdvihol ani ho nenechala hovoriť:
"Ahoj Sung Joon, prepáč, ale nevedel by si prísť o siedmej večer za mnou? Totiž...Alexin ex, Minho má 4 lístky do divadla a pozvali aj nás dvoch, tak som im povedala, že áno. Dúfam, že môžeš a prídeš, pa!" rýchlo zložila. Neakceptovala žiadne nie, takže skôr ako by mohla počuť inú reakciu, radšej zložila. Zrazu jej zazvonil mobil. Hneď aj zodvihla a ani sa nepozrela, kto volal.
"Zložíš skôr ako ma necháš niečo povedať. Toto si robila aj počas vzťahu..." počula jeho hlas. Povzdychla si. Ten tón hlasu sa jej nepozdával. Bála sa, že povie nie.
"Dobre, prídem teda o siedmej, tak ma čakajte. Už sa teším, maj sa," zložil.
"Uf...to bola fuška," pozrela sa ešte na hodinky. Boli už štyri hodiny, tak to aby začala. Postavila sa pred skriňu a hľadala to správne oblečenie na seba.
-
Alex ležérna vošla do bytu. Tak sa tešila domov a hlavne...na dnešný večer. Povedala si, že dnes sa nahodí na sexy kočku. Hrozne jej Minho chýbal. Hoci rozchod hrozne zle znášala, vždy mala na neho slabosť a chcela, aby to fungovalo, aj keď na seba nemali čas. Ale dnes...dnes mu chce dokázať aká je krásna a sexy a zapáliť u neho pocity túžby a lásky. Síce...nikdy nebola ten typ, že by to dokázala, ale dnes sa na to cítila. Chcela mu dokázať, že je stále príťažlivou ženou, ktorá si zaslúži jeho pozornosť. Prišla k šatníku, otvorila ho a ocitla sa v inom svete. Odkedy býva v Kórei, nakúpila si tooooľko vecí, že by sa mohla rovnať aj herečkám či speváčkam. Tu majú krásne veci a na jej veľkosť akurát. Vždy milovala Kóreu a stále aj miluje. V šatníku našla červené mini šaty s veľkým odhaleným dekoltom. Uškrnula sa, to je ono. K tomu si vytiahla čierne lakované lodičky s vysokými podpätkami. Ako šperky si vytiahla žlté zlato - náhrdelník, náušnice aj náramok. Nechty si samozrejme nalakovala na rudo červeno, presne ako mala aj šaty. Make up si spravila viditeľnejší, taký, ktorý donúti každého muža, pozrieť sa na ňu a vlasy, si nechala rozpustené ale jemne si ich navlnila. Ešte na záver si dala matný viditeľný červený rúž a vytiahla si malú čiernu listovú kabelku. Hodila ešte posledný pohľad na seba do zrkadla a vedela, že vyzerá úchvatne. Už jej aj zdola pri bráne zvonil Minho. Usmiala sa a išla dole.
E:
Emma otevřela skříň a ušklíbla se. "Do prčic, dnes si musím dát záležet. Zdá se, že jsem ho zas trochu naštvala, tak to musím spravit dokonalým ohozem." Uvažovala, zatímco si prohlížela řadu šatů pro lepší příležitosti. Ráda se pěkně oblékala a taky tvrdě pracovala, aby si to mohla dovolit. Nakonec se rozhodla pro dlouhé, přiléhavé černobílé šaty bez ramínek, které sice zakrývaly nohy, ale odhalovaly pořádnou část jejího poprsí. Věděla, že si to tím u Sung Joona vyžehlí, protože měl rád velká prsa. Celá se zachvěla, když si vzpomněla, kolik vášně těm svůdným oblinám věnoval, když se spolu mazlili. Ne, že by jí to nechybělo, nicméně bylo třeba přestat snít a pokračovat ve zkrášlování. Vybrala si stříbrné lodičky na vysokém podpatku, protože byla poměrně malá a Sung Joon tak vysoký, a k tomu malou kabelku stejné barvy. Dlouhé, kaštanové vlasy si vyčesala do volného uzlu a pár pramenů po stranách nechala svádivě splývat podél tváře. Nezapomněla na perlové náušnice a náramek. A aby se cítila víc sexy, oblékla si tak hříšné černé krajkové kalhotky, že kdyby je chudák Sung Joon viděl, nejspíš by mu zaskočilo v krku a 14 dnů by nebyl schopen slova. Obvykle se moc nelíčila, ale tentokrát se vyřádila na kouřovém líčení, díky kterému její tyrkysové oči zářily víc než obvykle. Místo rtěnky použila pouze jahodový lesk a lícní kosti krásně zvýraznila tvářenkou. Celou tu nádheru zakončila kontrastním, tyrkysovým lakem na nehty. Mohla být spokojená, vypadala skvěle! Přesně tak, jak dnes večer vypadat chtěla.
-
Minho vypadal v obleku dokonale! On by vlastně vypadal dokonale i v pytli od brambor. Když ho Alex dole zahlédla, mimoděk se jí rozbušilo srdce. Byl tak úžasný a mužný! Jak je možné, že jim to nevyšlo!
"Alex!" Na další slova se nezmohl! Byla tak úchvatná! Krásnější než všechny ty herečky, se kterými hrál. Jak mu to mohla udělat! Jak si dovolila být tak nádherná potom, co už spolu nechodí! Měl co dělat, aby k ní nepřiskočil, nepopadl ji do náruče a neukradl jí tak vášnivý polibek, až by se jim oběma zatočila touhou hlava. To ale nesměl! Měli jít do divadla jako spořádaní přátelé.
"Vypadáš dokonale!" Vykoktal nakonec. On, vždy tak suverénní a sebejistý, najednou nevěděl, co říct. Vzal ji za ruku a usmál se. Dokonce i překrásně voněla. Jako nějaký tajemný, zakázaný květ, který by rád utrhl jen sám pro sebe.
"Vůbec se mi nelíbí, že jsi tak krásná! Všichni chlapi na tebe budou zírat a slintat!" Zabručel naoko nazlobeně, ale ona věděla, že ve skutečnosti se nadnáší pýchou a dobře si ji ohlídá, aby ji moc chlapů neokukovalo. Korejští muži byli vždycky hrozně žárliví. A to klidně i na své kamarádky a bývalé přítelkyně.
"Tebe ani chválit nemusím. Ty vypadáš dobře pokaždé." Usmála se a zadívala se směrem k jeho autu. "Nepočkáme v autě, než přijde Sung Joon? Jak ho znám, jako vždy se opozdí a Emma bude zas jako na trní. Možná ho dokonce přetáhne kabelkou." Zavtipkovala.
"Ubohý hoch!" Minho jí dvorně otevřel dveře auta a když se uvelebila na předním sedadle, pustil hudbu. Takovou příjemnou a melodickou. Na uvolnění atmosféry.
"Na co vůbec jdeme?" Zeptala se.
"Na Zkrocení zlé ženy."
"Tak to se bude Emmě líbit. Ona ráda Shakespeara a taky občas potřebuje zkrotit." Žertovala dál, protože se cítila v jeho blízkosti trochu nejistě. Voněl tak mužně a jeho oči ji přímo propalovaly. Vždycky milovala jeho temný pohled a vášnivé rty. A jeho ruce... celý Minho byl prostě kus!
"On už ji Sung Joon zkrotí. Tuhle jsem ho viděl v jednom seriálu a byl docela děsivý. Jinak je to ale milej kluk a já se těším, až si v baru pořádně popovídáme."
"Cože? To jako budete celý večer žvanit o herectví! A co já? Tvá věrná a nejhodnější kamarádka! To mě necháš napospas flašce soju a nějaké té vodce? Nebo mi objednáš ty lahodné rolky a čokoládové muffiny se šlehačkou? Opovaž se mě přehlížet!" Zavrčela laškovně. Bavilo jí s ním flirtovat a jeho to bavilo ještě víc.
"To bych si nedovolil, moje drahá kamarádko, budu ti věnovat tolik pozornosti, až budeš litovat, žes mě za ty muffiny nevyměnila."
H:
Pozrela sa na hodinky a už bolo sedem a štvrť. Rozmýšľala, či vôbec stihnú to divadlo, lebo vie ako Sung Joon vždy mešká. On má vždy na všetko čas! Aj slimák by ho predbehol. Tak si sadla na posteľ a čakala. Už si bola neistá, keď sa ručička hodín blížila k pól siedmej.
"Sakra, kde je ten chlap?!" keď už zvrčala, započula zvonček zdola. Celá natešená vybehla z dverí a bežala von. Keď už bola vo výťahu, srdce sa jej priam zastavilo. Znervóznela. Vie, že vyzerá dobre, ale...Sung Joona už nejaký čas nevidela a bála sa. Keď už bola na prízemí a vyšla z výťahu, cez bránu videla stáť Sung Joona, ako na ňu kýva. Iba sa mierne usmiala a prišla k bráne. Otvorila a skôr než ho stihla pozdraviť, zacítila jeho dlane na páse. Začervenala sa. Pevne ju stisol a privoňal si k jej krku, odkiaľ vanula krásna jazmínová vôňa. Miloval, keď si túto vôňu na seba striekala. Vtedy by ju najradšej zožral. Keď sa od nej jemne odtiahol, ich pery boli od seba len na malinkatý centimeter. Jej dych sa zrýchlil. Pozrel sa na ňu, na jej nádherné tyrkysové oči, do ktorých sa vtedy na prvý pohľad zamiloval. Tie časy mu chýbajú. Stále ju zbožňuje. Chýba mu.
"T-tak...ideme?" prerušila ticho Emma, pretože keby nie, podľahla by bozku, ku ktorému sa pravdepodobne schyľovalo.
"J-jasné, prepáč," bol mierne v pomykove z jej krásy:
"Dnes...si úplne nádherná," nezabudol si povšimnúť jej poprsie. Keby sa dalo, ihneď tu by ju znásilnil. Ale...vie, že nemôže. Práve kvôli tomu sa rozišli, pretože Emma sa na to počas vzťahu necítila a on, ako najväčší hnusák ju odkopol. Emma to ťažko zvládala, ale vďaka Alex sa cez to dostala, keďže Alex prekonávala ťažký rozchod ešte rok pred ňou.
"Ty tiež nevyzeráš zle," poznamenala potmehúcky Emma. Sung Joonovi sa mierne nadvihli kútiky úst.
"A kde je teda Alex a Minho?" spýtal sa. Emma sa porozhliadla, ale nebolo také ťažké nevšimnúť si najnovší moderný mercedes...a ešte k tomu biely.
"Tam sú!" ukázala rukou na auto. Sung Joon a Emma podišli spoločne k Minhovmu autu. Emma zaklopala na okienko, kde sedela Alex.
-
"Ale no...to nevieš isto, či by som ťa za ne vymenila alebo nie," mrkla na neho.
"Počúvaj, nejaká si zvodná dnes. Mal by som ťa radšej zavrieť niekam do klietky, aby si mi náhodou neodletela niekam inam," natiahol sa bližšie k nej. Vyzeralo to, že sa dotkne jej stehna, alebo ruky, ale namiesto toho sa natiahol k nej a zapol jej pás:
"Treba byť opatrný v dnešnej dobe," pošepol kým jej ho zapínal. Bol tak tesne blízko nej, že sa jej pľúca zastavili minimálne na minútu. Zrazu sa zľakla a takmer poskočila zo sedadla, keď počula niekoho zaklopať na sklo dverí, kde sedela. Minho tlačidlom spustil okienko dole.
"Už sme hotoví. Minho mohol by si ísť napred, aby sme vedeli kam ísť?" spýtala sa Emma a Minho prikývol:
"Jasnačka a ahoj Sung Joon, rád ťa vidím. Tak poďte za nami."
"Čauko," usmial sa Sung Joon. Prikývol a išiel s Emmou si sadnúť do jeho čierneho Porsche. Minho vyštartoval a Sung Joon tiež.
Za pol hodinku sa dostavili na miesto činu. Hra má začínať okolo pól deviatej. Zaparkovali, vošli dnu a išli si sadnúť do sály.
"Dnes si taká nádherná Emma!" pochválila Alex svoju priateľku. Emma sa usmievala od ucha k uchu:
"Aj ty! Ale súdiac podľa tvojho outfitu...nechci mi povedať, že chceš dnes dostať Minha do postele??" mala vystrašený výraz v tvári.
"Netajím sa tým, že by som si to s ním hneď teraz rada rozdala, ale to nie je mojím cieľom...i keď...nepovedala by som nie," mrkla na Emmu. Emma sa musela uchechtnúť, ale pri myšlienke, že by sa to naozaj stalo, ju zamrzlo. Alex by to určite ublížilo, pretože vie, že Minha stále ľúbi...do istej miery. Kým si sadali na miesta, ešte k tomu na VIP miesta, kde mali väčšie súkromie a väčší priestor na nohy, sa Emma pozerala na Sung Joona. To ako chodí, ako artikuluje, ako sa správa, ako pohybuje rukami a to telo! Premýšľala, prečo mu vlastne nedala zelenú kartu do postele.
E:
Proč? Protože se tolik bála, že je příliš brzy, že se něco stane, selže ochrana a ona otěhotní a nakonec zůstane sama a ani nedokončí školu. Nevěřila, že by si ji v takovém případě vzal. Vždyť je cizinka a on slavný herec. Jeho rodina by ji určitě nepřijala. Raději na to ani nechtěla pomyslet. Na druhou stranu, co kdyby se nic z toho nestalo! Měla by být méně pesimistická. Ovšem, teď už je stejně pozdě.
"Děje se něco?" Sung Joon na ni starostlivě pohlédl. Hra měla za chvíli začít a on se těšil. Jako herec se vždycky rád podíval na výkony zkušenějších kolegů. Pořád se měl co učit. I Lee Min Ha hluboce obdivoval zato, co během své kariéry dokázal. Sám se cítil pořád jako začátečník.
"Všechno je v pohodě." Odpověděla Emma, zatímco listovala programem, který jim dali u vchodu. Alex na ni povzbudivě mrkla a když zazněl gong, obě se zadívaly na scénu a čekaly, až se zvedne opona.
Během přestávky požádal Min Ho někoho z personálu, aby jim donesl občerstvení. Logicky si pro ně nemohli jít sami, protože dav fanoušků by je mohl ušlapat. Hvězdu Minhova formátu znal v Koreji každý a tak bylo lepší řešit věci takhle. Přinesli jim tedy šampaňské, minerálku, oříšky, malé pistáciové koláčky a sushi.
"Konečně nějaký jídlo!" Zajásala Alex, která se od toho oběda ve škole nestačila znovu najíst. Rychle popadla skleničku a pořádně se napila. Pak se zakousla do koláčku.
"Koukám, že tvá láska k jídlu nepohasla!" Dobíral si ji Minho a něžně jí setřel drobeček, jenž jí uvízl na rtech. Cítil, jak se celá zachvěla a to ho povzbudilo. Že by měl stále šanci? Sám nevěděl na čem je. A času měl bohužel pořád míň než dřív. Raději se odtáhl, ale Alex byla rychlejší. Objala ho kolem krku, přitáhla si ho a uličnicky mu strčila do pusy oříšek. Pak mu podala skleničku.
"To šampaňské je božské!" Vzdychla blaženě. "Emmo, vezmi si taky."
"Dobře. Jednu skleničku snad zvládnu." Usoudila Emma a opatrně upila. Šampaňské patřilo mezi její nejoblíbenější pití, ale musela se vždy hlídat, aby ho nemíchala a nevypila toho moc.
"Nechybí ti jahody?" Dobíral si ji Sung Joon, který znal její chutě. Když kolem prošla hosteska, požádal ji, zda by jim nepřinesla nějaké ovoce. Doufal, že vybere dobře.
"Jé, jahůdky!" Vykřikla tak po chvíli Alex. "Kde se tu tak najednou vzaly! Že by byl oppa Sung Joon kouzelník, který plní všechna přání své princezny?" Uculovala se, zatímco dopila další sklenku. Byla už maličko v náladě a to ještě nedošli do baru.
"Jaká já jsem princezna!" Vyprskla Emma. "Ovšem jahodám neřeknu ne!" Jednu si hned strčila do pusy a usmála se na Sung Joona. "Jsi tak pozorný! Škoda, že jsi jen můj kamarád." Zavtipkovala a když jí přejel další jahodou po rtech, chňapla ho za ruku a ovoce mu ukradla.
Minho nezůstal pozadu. Kousl do velké, šťavnaté jahody tak dráždivě, že Alex ucítila jemná křídla motýlků touhy v podbřišku. Ten jeho jazyk a vláčné rty. Raději nemyslela na to, kde všude by je chtěla cítit. Vzpomněla si na to, že sex s Minhem byl vždycky úchvatný. Tak divoký a vášnivý. Celá rozpálená sáhla po další skleničce, aby se ochladila. Jenže v tu chvíli jí Minho vložil do pootevřených úst přesně tu jahodu, kterou před chvílí ochutnal. To bylo nečekané a absolutně vášnivé! Kdyby v ten okamžik nezazněl gong, hlásící konec přestávky, lapla by ho za kravatu a odtáhla někam do zákoutí, kde by požadovala, aby se jí okamžitě zmocnil.
H:
Hra začala. Emma si až po niekoľkých scénach uvedomila, čo je to za hru. V tom momente mala chuť vyobjímať Alex, ktorá sedela hneď z druhej strany vedľa nej, ale asi by ju ostatní v sále pohľadmi udupali. Iba jemne štipla Alex za ruku, ktorá sa miestami dívala na hru a miestami na úžasnú tvár Minha. Alex sa mykla keď zacítila štipnutie. Myslela si, že tam lietajú komáre, tak sa otáčala a zaháňala rukami, ale Emma ju hneď zastavila:
"Ty dilina! To som bola ja!" nahlas zašepkala.
"Psst!" ozvalo sa z predného radu. Emma sa skrčila nižšie, aby ju nikto nevidel a Alex ju nasledovala:
"Čo sa deje? Pozerám hru a je celkom zaujímavá!"
"Áno...a nie je zaujímavejší náhodou Minhov ksicht?" podpichla Emma. Alex sa zaškerila:
"No vieš, ja viem odhadnúť, ktorá krása sa cení viac."
"Ty si blázon....počuj, chcem sa ti len poďakovať za toto pozvanie, pretože Shakespeara milujem!"
"Ja viem! Tak si tú hru uži a neotravuj!" s vtipom poznamenala Alex. Emma sa uškerila, ešte štipla Alex pre pomstu a potom sa tvárila, že to ona nebola. Dívala sa priamo na hru.
Počas hry si Emma všimla, že Sung Joon občas prechádzal rukou k jej dlani a akoby sa ju snažil chytiť, ale Emma ju mierne odtiahla. Nechcela, aby sa stalo niečo nečakané. U Alex s Minhom to nebolo o nič inakšie. Minho sa snažil Alex dotýkať najviac ako sa dalo. Miestami sa tváril, že to iba náhodou, alebo že si nevšimol, ale Alex cítila vibrácie, ktoré jej týmto odosielal. Vedela, že dnes to ešte len bude žhavé!
Keďže ich predstavenie bavilo, tak im aj rýchlo utieklo.
"Tak....ja odveziem Emmu domov a..." začal Sung Joon, ale Minho ho prerušil:
"Ale kdeže chlapče. Ideme si vypiť. Ideme do baru k môjmu známemu, kde budeme mať intímčo," mrkol na všetkých a Alex popadol za ruku a ako správny gentlman jej otvoril dvere od auta. Sung Joon sa nechápavo pozrel na Emmu.
"Na mňa sa nedívaj, to všetko vymyslel henten tvoj kolega z práce," usmiala sa Emma. Sung Joon pokrútil očami, i keď rád si povyrazí, takže nebral to ako zlý nápad. Keďže sa znovu šlo na miesto, ktoré poznal hlavne Minho, tak oni išli napred a Emma so Sung Joonom za nimi.
"Ako sa ti páčila hra?" spýtal sa Sung Joon.
"Mne veľmi, keďže autora hry zbožňujem."
"Mám žiarliť?" usmial sa Sung Joon. Emma sa začervenala. Zastavili akurát na červenej.
"No...to je otázne. Pretože žiarliť právo nemáš, ale zároveň máš...ak chápeš ako to mys-," nestihla dopovedať, pretože sa nahol k nej a zrazu ju pobozkal na pery. Ale úplne jemne, iba také ťuknutie. Na to sa oddialil:
"P-prepáč...ja...nechcel som...n-nechal som sa uniesť!" mierne spanikáril. Zistil, že spravil chybu. Emma bola v takom šoku, že nevedela čo robiť. Srdce jej búchalo ako splašené, ale zároveň sa cítila hrozne.
"Ja....si taká krásna a....stále k tebe niečo cítim a neviem...neviem čo robiť..." snažil zo seba dostať ospravedlnenie, ale sypalo sa to z neho ako z rukáva. Hovoril tak rýchlo, že mu ledva rozumela. Keď už rozprával príliš dlho a nie a nie zastaviť sa, skríkla:
"STOP! Stačí...už....už prestaň. Neospravedlňuj sa...proste...choď za Minhom, nie že sa stratíme," chcela aby táto situácia bola pre nich čo najmenej trápna. Sung Joon si utrel čelo, pravdepodobne sa z toho stresu spotil.
"M-máš pravdu," blikla zelená, zaradil rýchlosť a ticho pokračovali v ceste. Panovalo ticho. Atmosféra bola akási dusná.
-
"Tá hra bola úžasná! Som ti neskutočne vďačná, že vždy na mňa, ako na dobrú priateľku, myslíš a pozývaš ma takto do divadla," tešila sa Alex a neskutočne bola rada, že tu teraz s ním je.
"Ale prosím ťa, koho iného by som zavolal."
"No...iné dievčatá? Možno nejakú frajerku?" načala jemne tému, chcela vyzistiť, čo k nej cíti, na čom u neho je.
"Heh," uchechtol sa. Alex nevedela ako si mala ten úsmev vysvetliť. Skrýva niečo? Má nejakú? Nemá? Je GAY???! Musela sa zasmiať, on a gay? V žiadnom prípade, to by rovno vyskočila z auta a adios amigos.
"Takže...?" čakala, že sa vyjadrí.
"Ak mám pravdu povedať, nemám na randenie absolútne čas," Alex si povzdychla. Myslela si, že sa to zlepšilo, ale nie. Chcela by ho späť a hrozne moc, ale ak on bude trvať na tom, že bez dostupnosti času to nebude fungovať, tak to nemá cenu.
"Jasné...to ty vždy," odvrkla, tentoraz svoj entuziasmus stratila. Už stratila chuť byť s ním.
"Alex...veď vieš, koľko toho mám...chceš mi teraz vyčítať to, čo je už minulosťou?" Alex sa pozrela von oknom a založila si ruky na hrudi. Nechcela o tom diskutovať, pretože to skončí tragickejšie.
"No tak," chytil jej ruku a keď boli na červenej, načiahol sa k nej a snažil sa ju objať. Ona sa však nechcela nechať.
"Prosím. Objím ma...potrebujem to..." Alex si vzdychla. Nechcela robiť všetko čo chcel on. Ale keď zacítila teplo jeho tela, neodolala.

TO BE CONTINUED

 

Be the first one to judge this article.

New comment

Log in
  Don't you have your own web yet? Create it for free on Blog.cz.
 

Actual articles

Advertisement