Kaktusová Láska 35 [THE END]

7. july 2012 at 14:02 | 휴미 & Eunka |  Kaktusová Láska
Presne tak, našej poviedke je koniec :) snáď sa koniec bude páčiť a že ste si užili celú poviedku~

35


E:
"Nemůžu tomu uvěřit,že se dnes vdávám..."řekla Eunka Hyumi,která jí šla za družičku.Měly to tak domluvené s tím,že Hyumi se vdává hned další týden na venkově u Kikiho rodiny.Kiki se Eunčiny svatby samozřejmě taky zůčastnil a pozvaný byl i Minho.Všichni odletěli na Jeju,kde se měla událost konat a tajili to před novináři,což se jim podařilo.Obřad měl proběhnout v altánku u moře,kam nevěsta i ženich bosky nakráčí přes vlny písku."Tyhle svatební šaty

jsou dokonalé."Eunka se podívala do zrcadla a zkoumala,zda jí není moc vidět břicho.Střih lehkých bílých šatů z mušelínu však vše schoval.Jinak měla rozpuštěné vlasy a v nich květ slunečnice.I kytici měla ze slunečnic.Nemohla se dočkat Hyuna.Konečně bude jejím manželem.Jeho otec byl nadšený a těšil se na vnoučátko.Popoháněl Hyuna,aby si pospíšil nebo si to nevěsta ještě rozmyslí.Hyun se usmíval a měl na sobě bílou košili a kalhoty,vypadal trochu neformálně...žádná kravata a tak...domluvili se na takovém trochu uvolněném stylu.Konečně nastala chvíle,kdy spolu stanuli před oddávajícím a řekli si své ano.První novomanželský polibek protáhli tak,že z toho mnohým hostům lezly oči z důlku.Zářili štěstím a když nevěsta házela kytici,hádejte kdo ji chytil!No přece Hyumi!
"Hurá"jásal Kiki"to znamená,že naše svatba platí na 100%."
Pak se odebrali na svatební hostinu,která mnohé svatebčany šokovala.Hyun totiž na ten den pronajal Love land a nechal uspořádat hostinu tam.Všechny penisy nechali ozdobit květinami a milující dvojice taky.Bylo to velmi ujeté a originální.Eunka smíchy umírala,když to viděla a Hyun jí do ucha šeptal hrozně nemravné návrhy.Hyunův otec se nestačil divit,ale společnost Jiwoon mu dělala dobře.Kiki popadl Hyumi a tajně ji divoce líbal za jedním obrovským penisem."Oh...kéž bych měl taky takovej."Vzdychl závistivě."Nekecej,už takhle ho máš dost velkýho...tohle by mě zabilo.."pleskla ho Hyumi a líbala ho raději dál,aby už zmlkl.
Hostina byla skvělá,ale nevěsta s ženichem brzy utekli,aby si mohli užívat svou svatební noc...sice noc ještě nebyla,ale to jim nevadilo.Dováděli tak divoce,až zničili postel.Nic si z toho,ale nedělali.V domě bylo postelí a pohovek ještě dost.
-
Svatba Kikiho a Hyumi se konala na venkově u jeho rodiny v kostele.Kostel byl slavnostně vyzdobený a cesta k oltáři byla posypaná lístky z růží.Nevěsta měla nádherné šaty z bruselské krajky a kytici fialek.Hrozně jí to slušelo a ženich z ní nespustil oči.Všichni členové BEAST zaspívali za doprovodu varhan svatební píseň a to Hyumi tak dojalo,že se skoro štěstím rozplakala.Po obřadu si dali první manželský polibek a Kiki ho rozhodně neodbyl...maminka se až červenala.Hostina proběhla v přírodě a všechno kolem bylo ozdobeno květinami.Jídlo bylo dokonalé a Doojoon se od něho neodtrhl.Nevěstinu kytici tentokrát chytil Woonie...z legrace se totiž převlékl za družičku a všichni se hrozně smáli jeho žertům.Maminka štěstím plakala a dávala Kikimu poučení,jakým má být manželem a jak má pracovat na vnoučátku.Kiki se lišácky usmíval a hned jak s Hyumi osaměli,šeptal jí,která poloha bude na výrobu dětí nejlepší.Líčil to tak barvitě,až se Hyumi celá zachvěla slastí a táhla ho do stavení,kde jim připravili novomanželskou ložnici.Druhý den měli odjet na líbánky na Mallorcu a Hyun s Eunkou měli letět s nimi.Hodlali si to dokonale užít.Minho a Taemin se radovali ze štěstí svých přátel a popíjeli spolu soju.Oba dva si slíbili,že si do roka taky najdou nevěsty.
H:
Nechýbalo ani u Hyumi a Kikiho, aby prežili noc plnú vášni, ako sa patrí.
A ako mesiace ubiehali, Hyun mal už menej práce čo sa týkalo natáčania, sám si to vyžiadal nielen on, ale aj jeho otec, pretože Eunka už bola v siedmom mesiaci, už nebude dlho trvať a čoskoro porodí. Potrebovala teraz veľkú podporu a spoločnosť svojho manžela, aby na ňu dohliadol. A keď sa to dieťa narodí, tak tiež bude musieť nejaký ten čas byť skôr s ňou, než mimo práce. Čo sa týka práce Eunky, tiež si dala zatiaľ pauzu. Aby som nezabudla spomenúť, čo sa stalo s Jiah. Po tom, čo sa vydali tie správy o jej veľkom príbehu, Jiah vypočúvali všetky médiá, nestihla sa ubrániť a tak im povedala celú pravdu. Zbláznila sa a nezostalo jej nič iné, ako odísť úplne z celej Ázie. Všade ju tam totiž prenasledovali. Odišla teda do Ameriky, kde keď prišla, skoro nikto ju nepoznal, tak mohla zase začať nový život. Rozhodla sa však, že už to nebude práca, ktorá ju urobí známou. Chce byť v utajení a žiť normálny život. Keď sa dozvedela o svadbe Eunky a Hyuna, sama sa nad tým pousmiala a popriala im veľa šťastia. Svoje chyby si čoskoro uvedomila, tuším aj zlí ľudia si uvedomia, čo je správne. Už keď, aspoň na konci ich vysvieteného bohatstva.
"Miláčik, už som doma!" kričal Hyun, ktorý sa vrátil z obchodu. Eunka mu volala pred pol hodinou, že jej je strašne zle a musí okamžite prísť domov! Viete ako to býva, pošlete chlapa do obchodu a vráti sa až za tri hodiny!
"Kde si sakra bol v obchode? V Japonsku?!" kričala. Mala strašné kontrakcie, vyzeralo to, že dieťatko sa už pýta na svet, ale gynekológ jej vravel, že k pôrodu má viac ako mesiac. Síce vravel, že predčasné kontrakcie sa objavia, ale pôrod by nemal byť tak skoro.
"Miláčik...čo mám spraviť?!" kričal celý vydesený. Hneď ju posadil na gauč, z ktorého predtým mierne spadla a držala sa za brucho. Hrozne ju to tam bolelo, dieťatko kopalo, akoby bojovalo s nindžami.
"Zhlboka dýchaj!" držal jej pevne ruku a Eunka dýchala hrozne intenzívne. Na to sa to upokojilo a kontrakcie prestali. Pozrela sa celá spotená na Hyuna a za ním videla na zemi tašku s plnými vecami:
"Och bože, vieš ako som sa bála? Díky bohu, že si tu!" pomaly sa postavila s veľkým bruchom z gauča a držala sa Hyuna. Potrebovala na záchod.
-
Kiki ako vždy bol v spoločnosti a riešil nejaké záležitosti, teraz toho mal síce trošku menej, pretože s Hyumi musia popracovať na vnúčatkách, čo sa im moc nedarí. Obaja premýšľali dokonca nad tým, že zájdu za lekárom aby ich prehliadol, či ona je neplodná alebo on. Lenže, práve v deň chcela ich objednať k lekárovi, jej začalo byť strašne zle. Našťastie bola doma, dnes mala v práci voľno. Musela ísť na záchod vracať. Takto nepríjemne jej ešte nikdy nebolo. Mala pocit, že potrebuje lieky, ale čo keď je to niečo vážne? Rozhodla sa ísť rýchlo za lekárom bez toho, aby to vravela Kikimu. Aby sa zbytočne nebál. Predtým zavolala ešte svojej sestre, ale tá jej zatiaľ nedvíhala. Tak to nechala teda až na potom.
E:
"Oh...zdá se,že je to v pořádku."Eunka si oddychla a sotva se vrátila ze záchodu,svalila se na postel.Hyun jí utíral pot a přikryl ji dekou.Byl celý vyděšený.Jejich holčičce se přece nesmí nic stát.Bylo už jisté,že to bude holčička,doktor jim to potvrdil.Oba měli velikou radost a zařizovali dětský pokojíček."Vypadám jako velryba..."posteskla si Eunka"určitě se ti už nelíbím."
"Ale co to povídáš,miláčku...Ty jsi tak sexy s tím bříškem,že bych tě snědl.Miluju tohle bříško.Je dokonalé."Hladil ji po břiše a tiše na ni mluvil dokud neusnula.Pak si lehl k ní a přemýšlel o tom,jak to bude krásné,až bude jejich malá Sarang na světě.
-
Hyumi nervózně poposedávala v čekárně u doktora.Eunce se nedovolala a Hyun jí napsal SMS co se stalo a že Eunka nemůže nikam jít.To Hyumi trochu vylekalo,ale věřila,že bude vše v pořádku.Tolik by si taky přála miminko.Mrzelo jí,že pořád nepřichází a že i Kikiho maminka je z toho smutná.Když ji doktor zavolal,vešla do ordinace.Sestra jí vzala krev a doktor jí prohmatal břicho.Ptal se co jedla a tak.Potom poznamenal,že má podezření na těhotenství a poslal ji na gynekologii.Hyumi zbledla...nevěděla zda se má radovat...co když to nebude pravda a ona pak bude zklamaná.Rychle volala Kikimu.Potřebuje jeho podporu.Ten,jak slyšel,co se děje,přiřítil se jako blesk a spolu nakráčeli na gyndu.Uvítal je sympatický lékař a po několika otázkách Hyumi prohlédl."Máte velké štěstí,jste opravdu těhotná.Asi dva měsíce."řekl a Hyumi vytryskly slzy radosti.Kiki se usmíval a i on měl v očích slzy."Podíváme se na ultrazvuk"řekl doktor a Hyumi si lehla na lehátko.Kiki byl celý napjatý.Doktor si dával na čas a nevěřícně zíral na obrazovku ultrazvuku.To Kikiho vyděsilo"Naše děťátko není v pořádku?"ptal se a Hyumi vytřeštila oči.To se nesmí stát."Kdepak"doktor je ihned uklidňoval"Všechno je v pořádku.Nebojte se...jen vám musím sdělit,že to nebude děťátko jedno,ale budete mít rovnou dvě."
"Cože!"Kiki vyskočil a roztančil se po místnosti a mezi divokým tancem líbal Hyumi"Já budu mít dvě dětičky!!!Hurá...Jsem tak šikovnej,lásko...maminka se zblázní radostí.Já tě tak miluju!!!"
"Ty blázínku!"Hyumi se usmívala a byla tak šťastná,jako nikdy předtím.Konečně se jí splnil sen a dokonce dvakrát.
H:
Doktor im ešte povedal pár vecí a kedy má prísť ešte na kontrolu. Keď vyšli z nemocnice, Kiki začal kričať:
"JA ČAKÁM DVOJIČKY! BUDEM OTECKOM!" v tom mu Hyumi jednu šľahla za ucho:
"Ty magor, ja tu čakám deti a nie ty! Ani nevieš koľko je to starostí a ako si musím dávať pozor, aby som nepotratila," zamumlala. Jemu to však bolo jedno, nemal čas na to, aby sa urážal. Chytil ju do výšky a roztančil sa s ňou dookola, až kým sa jej nekrútila hlava:
"Počkaaaj musím zavolať Eunke, že som tehotná!" vyťahovala hneď mobil.
"A ja zase mame!" rýchlo tiež vyťahoval mobil. Hyumi teda vytočila Eunkiné číslo a tá to hneď zdvihla:
"EUNKAAAA! Sestra moja, hádaj čo!" Eunka sa až zľakla z takého silného hlasu:
"Čo sa deje Hyumi?"
"Som tehotná! Už druhý mesiac a čakám dvojičky! AAAAA! Dúfam, že chlapčeka a dievčatko!" kričala a Eunka skoro prišla o hluk, ale nemohla zatajiť svoje nadšenie:
"To vážne? Pane božeee bude z teba mamička ako ja!" kričala spolu s ňou. Keď sa obe upokojili, museli zložiť telefón. Hyun sa hneď vypytoval, čo sa stalo:
"Čo sa deje miláčik?"
"Hyumi je tehotná! Čaká dvojičky!" Hyun sa usmial:
"Veď to je normálne, bola len otázka času, kedy sa im to podarí," usmieval sa ďalej, kým držal svoju milovanú za ruku a druhou rukou hladil jej krásne veľké guľaté bruško.
"Ale problém je v tom, že sa im to nedarilo! Začali si myslieť, že dieťatka sa ani nedožijú. Preto som tak šťastná. Šťastná ešte aj za svoju sestru," vrátila mu tiež svoj krásny úsmev. Tiež si pohladila bruško, strašne sa na to dieťa tešila, nemohla sa dočkať, kedy sa konečne narodí, aj keď vedela, že pôrod prinesie so sebou hrozne veľa bolestí. Ale dnes je technológia a zdravotníctvo na úplne inej úrovni, takže jej dajú len nejaké anestetikum a bude to v pohode.
"Poďme na prechádzku a navštívime aj môjho otca, čo povieš?" navrhol. Eunke sa to zdal ako dobrý nápad, ale chodiť s tým bruchom brala ako veľkú záťaž, preto trošku ohrnula nosom.
"No taaak! Doktor ti odporučil veľa prechádzať sa, aby pôrod prebehol bez problémom a otec ťa chce vidieť. Dlho sme neboli u neho na návšteve, teda aspoň ty nie. Chce vidieť, ako veľké máš už brucho," v tom si Eunka spomenula, že keďže Hyumi je jej sestra, tak jeho otec by mal vedieť, že v rodine mu prirastú ďalšie detičky:
"Počuj a vie tvoj otec o mojej sestre a Kikim?" Hyun sa zasmial:
"Vie o všetkom...nepamätáš si? Pred asi mesiacom keď sme boli u neho si mu kecala stále len o svojej rodine. Vie úplne o všetkom, len to že tvoja sestra čaká deti, ešte nevie. Dokonca si mu ukázala jej fotku," Eunka sa zamračila, až potom si spomenula:
"Ach fakt! Sakra, ešte mám aj sklerózu," zasmiala sa sama na sebe.
E:
"Ty moje malá sklerotická mamčo..."smál se Hyun a pomáhal Eunce s oblékáním,protože se přes břicho skoro neohnula."Hyun,co když ty kila po porodu hned tak neshodím?A ty si pak najdeš mladou a krásnou modelku...jako milenku."
"To se neboj,drahoušku...mě se to bříško moc líbí a všechny ty kila zbožňuju.Tak bych byl při milování jako v peřince...to by se mi líbilo."
"Oh,ty myslíš jen na sex."pleskla ho a postěžovala si,že i ona by si dala říct,ale teď už nemůže.Tak ho alespoň políbila a řekla mu,že se musí stavit v cukrárně,že má chutě na sladké.Tak nakonec přinesli k jeho otci celý dort a Hyunův otec obdivoval její břicho."Těhotné ženy jsou nejkrásnější."poznamenal a Hyun souhlasil.Potom otec daroval Eunce krásnou kolíbku na miminku a řekl,že je po Hyunovi,že ji jen nechal trochu opravit."Ta je krásná"radovala se Eunka a byla ráda,že Hyunův otec nemá námitky,že nečeká kluka.Naopak se taky radoval,že bude mít vnučku."Tati,ještě ti pořídíme další tři vnoučata."sliboval Hyun a Eunka ho znovu pleska a pošeptala mu,že než znovu otěhotní,chce se aspoň rok věnovat jen Sarang a milování.Pak si pořídí další baby."Ty nemravnice..."zlobil ji Hyun a raději ji krmil dortem,aby se na něho před otcem nevrhla.
-
"Mami!Jsi tam..."Křičel Kiki do telefonu.
"Synku,já ohluchnu.Co se děje?Hoří snad!"
"Ne mami...ale já čekám...totiž Hyumi čeká..."
"Synku,co to meleš,já ti nerozumím.Na co čekáš?"
"Hyumi čeká miminka."
"Oh....synáčku!!!Hyuminka je těhotná!No konečně ses pochlapil a udělal ze mě babičku...že ti to ale trvalo.Modlila jsem se každý den.Já jsem tak ráda!!!"
"Mami,ale budou to dvojčata!"
"Dvojčata!Můj Bože...to je nádhera!Synu,že tys pil tu svěcenou vodu,co jsem ti poslala.To je krása!Konečně budu babička.Honem vám pošlu nějaké dobroty a výbavičku na miminka.Hyumi se musí šetřit.Ode dneška ji budeš rozmazlovat a ne abys ji rozčiloval.Musíš vařit i uklízet.A ona musí odpočívat.Synu,opovaž se na ni dorážet s nemravnými choutkami,co kdyby potratila.Dávej na ni pozor nebo ti přijedu udělat kázání."
"Neboj,mami,postarám se o Hyumi a o dětičky co nejlépe...jsem přece rozený otec.Půjde mi to samo."
"Jen se nevytahuj...vám chlapům jde nejlíp ta výroba...to ostatní už tolik ne."zpražila ho maminka a pak si vzala Hyumi a moc ji chválila a jásala radostí nad těmi dětičkami.Nemohla se jich dočkat.
Nakonec tuto úžasnou zprávu sdělili i BEAST a kluci z toho byli hotoví.Začali se rvát,kdo z nich bude hlavní chůva.Všichni chtěli vozit kočárek a přebalovat.Jen Doojoona zajímalo,jak asi chutná mateřské mléko a na to mu Kiki vrazil pohlavek a poznamenal,že to teda ani náhodou neochutná,že už se toho jako kojenec napil dost.
H:
Na to, že je Hyumi konečne tehotná, urobili všetci poriadnu hostinu. Samozrejme, najviac sa tam najedol líder Doojoon, ktorý kebyže sa poriadne nenažerie, človek by si myslel, že trpí nejakou vážnou chorobou.
Na to však ubehli ďalšie týždne a na Eunku doliehala silná bolesť. Presne tak, čoskoro sa blížil dátum jej rodenia a ktovie, možno príde aj skôr, než na to každý čakal.
Toho osudného dňa bola Eunka vonku s Hyunom. Prechádzali sa po parku držiac sa za ruku. Eunku zrazu zase chytili kontrakcie. Začala strašne kričať a musela si kľaknúť, inak by to nevydržala. Hyun začal kričať spolu s ňou, od strachu:
"Miláčik, čo sa deje!" kričal.
"AAA RODÍÍÍM!" kričala ako zmyslov zbavená. Hyun ju chytil a opatrne s ňou sa vrátil k autu a nasadli. Okamžite s ňou upaľoval do nemocnice. Hneď ako tam prišli, odviezli ju do operačného sálu pre rodiace ženy a Hyun ako jej partner a rodina, chcel ísť dnu a byť pri pôrode. Preto mu dali zelený plášť a masku. Vošiel s nimi dnu. Lekár podal Eunke nejaké lieky, čo má trochu znížiť jej bolesť. Bola strašne spotená a kričala. Bolelo ju to strašne:
"HYUUUUN!" kričala. Okamžite k nej prišiel a chytil ju za ruku. Lekári ju zdola otvorili. Jedna sestrička ju držala za druhú ruku a radila jej, aby zhlboka dýchala a poriadne tlačila. Lekár sa pozeral dnu a robil všetko možné preto, aby sa dieťatko narodilo zdravé a krásne, bez problémov. Taktiež dbal na zdravie mamičky.
"Tlačte! Ešte!" kričal doktor a Hyun sa na to celé díval s takými roztvorenými očami, že by mu mohli závidieť aj Kórejčania, ktorí podstúpili operáciu double eyelids. Na neho nemá nikto! Ten bol v takom šoku, videl celú tú krv, to ako sa Eunka trápila, takmer omdlel! Ale keď videl ako sa Eunka snaží a tlačí a nejde jej to, musel jej nejako pomôcť:
"Zlatko...skús tlačiť, vieš ako keď ideš na veľkú!" Eunka ho ihneď zahriakla:
"Nebuď nechutný! Počkaj keď porodím, tak ti vynadáááááááááám!" zase tlačila, dieťatko sa hrozne pýtalo na svet, nebolo pomoci.
"Už vidím hlavičku!" kričal lekár a to donútilo Eunku, zabrať ešte viac. Nemohla sa dočkať. Zrazu bolo počuť len hlas dieťatka, ktoré bolo už vonku. Hyun sa hneď prišiel bližšie pozrieť na dieťa, ktorému lekár prestrihol pupočnú šnúru a ktoré sestrička jemne utrela a dala do bavlnky, aby bolo pekne krásne a čistučké. Eunka si mohla konečne vydýchnuť od bolesti, lekár sa postaral o to, aby nedostala infekciu. Keď bolo po všetkom, dieťatko dala jemne do ruky Eunke so slovami, že je v poriadku.
"Och zlato moje! Je to naozaj dievčatko!" kričala od šťastia a keď Hyunovi sa naskytol detailnejší pohľad na ich krásnu Sarang, rozplakal sa. Na to sa tam nahrnul Hyunov otec a Hyumi s Kikinom, ktorých kontaktoval sám Hyun tesne pred tým, než vošli do sály.
E:
Kiki a Hyumi se nad malou Sarang rozplývali a špitali si jak moc se těší na svoje vlastní dětičky.Hyun byl štěstím bez sebe a jeho otec taky.Eunka zářila,ale byla hrozně unavená,tak brzy usnula.
Po pár týdnech se z Hyuna stal zručný tatínek a přebalování mu šlo od ruky.Dokonce hrdině poznamenal,že na ten puch nepotřebuje ani kolíček na nos.Spíš tak Eunku zlobil,ale ta mu to vždycky oplatila.Sarang byla zlatíčko a ani moc v noci nekřičela.Ale hlad měla pořád a tak se z chudinky Eunky stala chodící mlékárna.Hyun svoje holky rozmazloval a ten den,kdy se Eunka dozvěděla,že zas může s Hyunem spát,vrhla se na něho jako divá.Svlékala ho tak rychle,že se mu až zamotala hlava."Honem,malá spí...tohle musíme využít."křikla ta jeho dračice a on byl rád,že ho neznásilnila už v kuchyni na stole,kde předtím chystala večeři.
Hyumi si těhotenství užívala,ale jak se břicho zvětšovalo,tak se sotva hýbala.Dvě děti holt byly pořádný zápřah.Navíc kopaly jako celá fotbalová liga a ji z toho bolelo v zádech.Kiki ji jemně masíroval a počítal dny do porodu,protože přál své milované,aby se jí už ulevilo a mohla se i pořádně vyspat.Jednoho rána při snídani Hyumi praskla voda a Kiki z toho byl tak vyděšený,že málem místo záchranky volal hasiče.Nakonec to zvládl a dorazili do porodnice.Také maminka už byla na cestě.Všichni byli nervózní.I Eunka a Hyun...a taky kluci z BEAST...Kiki všem poslal hromadnou SMS a pak šel s Hyumi na sál.Porod trval dlouho a Hyumi trpěla...Kiki dýchal s ní jako o život a vypadal tak ztrhaně jako by rodil sám"Oh,zlato,kdybych viděl jak budeš trpět,tak bych se radši zdržoval sexu a stal se mnichem...promiň mi to,miláčku."sténal mezi výdechy a Hyumi pořádně zabrala.První miminko konečně přišlo na svět a byl to chlapeček.Sestra ho vložila Kikimu do náruče a ten se rozplakal dojetím.Doktor se věnoval Hyumi a pomáhal jí porodit druhé dítě.Druhé dítě byla holčička a Hyumi se celá rozzářila,když ji držela v náručí."Miluju tě..."šeptal Kiki a z dětí byl v sedmém nebi.I maminka,která dorazila asi za hodinu,plakala radostí.Vnoučátka ji okouzlila.Kluci z BEAST taky uronili nad tím zázrakem slzičku a Doojoon dokonce zapomněl na jídlo.Eunka a Hyun už viděli,jak si budou všechny děti společně hrát a hned se zajímali,jak se ti malí miláčkové budou jmenovat.
Chlapeček dostal jméno MinHyuk a holčička MinYoung.Kiki ihned poznamenal,že z nich bude parádní pěvěcké duo...hlas prý na to mají už teď.
-
Asi po roce se všichni sešli na velké rodinné oslavě na Jeju.Rozhodli se,že tam budou každý rok slavit začátek léta a užívat si moře.Hyunova vila byla plná lidí a bylo tam pořádně veselo.Hyumi a Kiki šli s dvojčátky na procházku a užívali si ten pocit,že obě zlatíčka usnula.V kočárku pro dvojčata vypadali k sežrání."Co,kdybychom si udělali další,miláčku?"Nahla se Hyumi ke svému manželovi a políbila ho.Ten polibek trval několik minut a skončil docela odvážně.Kiki neodolal a jeho ruka zabloudila pod její tričko..."Mám začít hned,lásko?"zeptal se a ona ho se smíchem k sobě přitáhla a líbala ho dál.
Eunka seděla na pláži s kalendářem a cosi zběsile počítala."Co plánuješ,zlato?"posadil se k ní Hyun.Měli chvíli klidu,protože jejich malou hlídala celá skupina BEAST,která se za ten rok vypracovala na dokonalé chůvy.
"Nic neplánuju...ty lišáku zlotřilý!A ani nemůžu...oh,co budu dělat!"
"S čím...miláčku?Co se děje?"
"Už tři týdny jsem to nedostala!Myslím,že tě zabiju!"Prohlásila a svalila ho do písku.
"Chceš říct,že jsi těhotná!"Zajásal Hyun a políbil jí tak nadšeně,že už se ani nemohla zlobit.Sice neplánovala,že bude tak brzy znovu těhotná,ale nakonec byla ráda.Koneckonců...chtěla přece čtyři děti."Ale...budeš se se mnou každý den za trest milovat,abys mi to vynahradil,až zas nebudu moct."řekla lišácky a Hyun poznamenal,že lepší trest ještě nikdo nevymyslel.
"Kiki...MinHyuk je vzhůru..."všimla si Hyumi náhle a tak jim nezbylo,než přerušit radovánky a uhánět do vily na krmení dravé zvěře,jak své hladové děti nazývali.Tam nachystali kašičky a čajíčky a ochotné BEAST chůvičky si dětičky převzali a popřáli rodičům dobrou a vášnivou noc.
"Děkujeme..."Kiki vzal Hyumi za ruku a když se na schodech do ložnic srazili s Eunkou a Hyunem...jen na sebe všichni spiklenecky zamrkali.Společně doufali,že prožijí ještě plno krásných zážitků a že jim tato noc přinese do budoucna jen samé štěstí.
H:
Ešte aj tie kaktusy, smejúce sa takmer z každého rohu domu vedeli, že ich čaká len samé šťastie. Nuž, aj kaktusy sa dokážu usmievať.

THE END

 

1 person judged this article.

Comments

1 CL CL | 7. july 2012 at 15:41 | React

Tak toto bolo vážne SUPER!!!...bolo to také sladké, dojemné a smiešne zároveň. To ako Kikiho mama hovorila aby pil svätenú vodu má úplne dostalo alebo, že miesto záchranky volal hasičov bolo to úplne super... škoda, že to je posledná časť a celej poviedky je konec. Celá poviedka sa mi neskutočne páčíla. Hyumi a Eunka máte talent, bolo to skvelé už od prvej časti a dúfam, že vás napadne zasa niečo také skvelé ako toto. :-)

2 SiMiKa SiMiKa | Web | 7. july 2012 at 17:20 | React

no ta vlasova to ani ja som nepochopila len asi je to taky odborny nazov alebo co :D

3 enriquemusic enriquemusic | Email | Web | 9. july 2012 at 13:42 | React

Děkuji za poslední díl, samorřejmě, že se líbilo :)

4 enriquemusic enriquemusic | Email | Web | 9. july 2012 at 13:48 | React

Dala jsem si vaši povídku do mobilu a čítám znova :)

New comment

Log in
  Don't you have your own web yet? Create it for free on Blog.cz.
 

Actual articles

Advertisement