Kaktusová Láska 34

3. july 2012 at 20:18 | 이 휴미 & Eunka |  Kaktusová Láska

34


E:
Během dalších dvou týdnů se Hyunův otec zaměřil na Jiah a po pečlivém pátrání zjistil docela šokující události,které by ho ani ve snu nenapadly.Rozhodl se,že to musí povědět synovi a konečně to v rodině urovnat.Asi by mu měl i přiznat,že mu lhal...že matka nechtěla,aby si vzal Jiah.Ovšem to bude dost těžké.Hyun se asi bude zlobit.Ale to Eunčino

těhotenství ho potěšilo.Konečně bude mít vnouče.Jen,aby si ji Hyun nakonec vzal.Musí to vyřešit.
Eunka o Hyunovi ani o jeho otci nic neslyšela a tak si taky dělala starosti,co bude dál.Měla strach,že se Hyun bude zlobit,že je těhotná a že ji třeba obviní,že to na něj navlékla,aby ho ulovila.Moc to na ní zatím vidět nebylo,ale trošku se jí zvětšilo břicho a prsa taky.Asi by si měla brzy koupit nějaké těhotenské šaty...nebo nebude mít co na sebe.
-
Kiki a Hyumi se zrovna vraceli z útulné hospůdky,kde byli s Taeminem.Kupodivu se z Kikiho a Taemina stali nejlepší kámoši a celou dobu si u piva povídali o hudbě až na ně Hyumi žárlila a zlobila se,že jsou snad na rande oni dva a ona jim dělá křena.Ale jinak byla ráda,že se tak usmířili a skamarádili.Teď se vedli s Kikim za ruce a šly do recepce.Cesta jim trvala dost dlouho,protože se za každým rohem líbali a objímali.Byli stále víc a víc zamilovaní a nemohli se od sebe odtrhnout.
Když došli do recepce,Kiki zatáhl Hyumi do výtahu.
"Kam jedem,miláčku..."vzpírala se naoko"Snad mě nechceš znásilnit ve výtahu?"
"To je dobrý nápad,zlatíčko..."usmál se a políbil ji na špičku nosu"ale neboj,mám s tebou jiné plány."
"To jsem tedy zvědavá."škádlivě mu prohrábla vlasy a pleskla ho po zadku."Ty jsi velký uličník."
Vyjeli až nahoru a vyšli z výtahu."Co ti tohle místo připomíná,lásko?"řekl Kiki a vedl ji k velkému kaktusu.
"Ach...to je to místo,kde jsem tě poprvé viděla nahého."smála se Hyumi"tehdy to byl pro mě hrozný šok..."přeháněla a Kiki ji hladil po vlasech."Miláčku,podívej se na náš kaktus štěstí...líbí se ti?"
"Je krásný"Vzdychla Hyumi úžasem.Kiki kaktus ozdobil jako vánoční stromeček samými stužkami a papírovými květy.Také tam dal bonbóny a stříbrné ozdůbky."To je nádhera!"
"Miluju tě,miláčku"Kiki Hyumi objal a pobídl ji,aby si prohlédla vršek kaktusu.
"Co je to?"Hyumi vzala krabičku,která tam ležela a vzrušením se jí chvěly ruce.Měla trochu představu,ale nevěděla to jistě.Pomalu ji otvírala se zavřenýma očima a když je otevřela uviděla nádherný zásnubní prsten s diamantem a Kikiho jak před ní klečí a dívá se na ni tím nejsladším pohledem."Vezmeš si mě,lásko...prosím.Chci prožít celý život jen s tebou."řekl a pomalu ji vzal za ruku a navlékal jí ten dokonalý prsten.
H:
Navliekol jej ho a vychutnala si pohľad na to, ako krásne jej na prste sedí. Kiki sa postavil a čakal na odpoveď. Hyumi so zaslzenými očami zdvihla k nemu hlavu a prikývla:
"Áno vezmem," Kiki ju od šťastia zdvihol do výšky a krútil ňou dokolečka dokola a keď konečne ucítila zem pod svojimi nohami, poriadne sa nadýchla. Kiki sa k nej nahol a venoval jej krásny bozk, jeden z najkrajších aké kedy od neho dostala.
-
Keďže otec Hyuna má akú takú pozíciu, zavolal si novinárov, ktorým zveril do rúk isté informácie o Jiah a chcel, aby ich zverejnili do novín. Tým vyriešia rozchod medzi Jiah a Hyunom a Hyun bude môcť si konečne vziať ženu, ktorú skutočne miluje. Tie informácie, ktoré dal zverejniť sa týkajú o jej predošlom vzťahu, čo bola aj vydatá, ale rozviedla sa hneď, aby mohla z rozvodu dostať čo najviac peňazí. A popritom ho podvádzala s mnohými mladšími mužmi, ktorí to priznali, ale spoločnosť kde je Jiah to všetko upatlala, aby sa to nikam nerozšírilo. Keď vybavil túto vec, musel ísť zavolať synovi. Samozrejme, nedvíhal mu, pretože bol naštvaný a nikomu nedvíhal hovory. Išiel sa tam upokojiť. Avšak konečne mu to niekto zdvihol, bola to Jiwoon.
"Prosím?"
"Drahá, daj mi prosím k telefónu Hyuna."
"Prepáčte pane, ale ublížili ste mu už dosť, nemyslím si, že Vás chce počuť..."
"Prosím, je to súrne, ide o Eunku," na to hneď zareagovala. Bežala po Hyuna, ktorému dala telefón k uchu. Jiwoon odišla, aby mu dala priestor.
"Prosím?"
"Synku...okamžite sa vráť...je to vážne...ide o Eunku.."
"Otec...čo sa stalo?! Zranila sa?! Je v nemocnici?"
"Synu nie....ale je to vážne. Musíme sa porozprávať," Hyun zložil telefón a hneď išiel na svoje letisko, kde odletel do Seoulu. Na nič nečakal, proste odišiel. Po pár hodinách konečne dorazil domov, kde na neho čakal otec v obývačke. Pred sebou na stole mal šálku čaju a držal sa za hlavu.
Zrazu sa roztvorili dvere:
"OTEC!" zakričal Hyun a hneď sa k nemu rozbehol.
"Och synček, sadni si," aj tak učinil. Hyun len čakal, už bol celý zvedavý čo sa deje. Otec mu zrazu chytil ruku, ktorú mu pohladil:
"Synček...Hyun...zistil som, že Jiah nie je tá pravá pre teba. Zistil som o nej nepekné veci, takže sa o sobáš s ňou nemusíš báť..."
"A-ale oci....čo sa stalo?"
"Tvoja matka....nechcela aby si si vzal Jiah. Žiadny taký list nezanechala. Vymyslel som si to," Hyun sa od neho oddialil a dokonca rozmýšľal o úteku:
"Ako....ako prečo?"
"Neurobil by si tak, keby som ti povedal pravdu. Chcel som, aby to bola Jiah...ale-"
"OTEC AKO SI MOHOL!" zakričal a postavil sa. Slzy mu začali stekať a mal pocit, že tu omdlie:
"Otec..."
"Synku vypočuj ma..."
"Ako si mohol....takto ma oklamať....zneužiť smrť mamy!" zakričal, bol na nervy. Chcel utiecť. Hneď teraz, ale jeho otec mu to nedovolil, ešte neskončil. Veru nie:
"Hyun....bol som za Eunkou..."
"Čože? Čo si jej spravil! Čo si jej povedal!"
"Nekrič na mňa. To že som bol za ňou neznamená, že som jej nadával. Nie....vypočul som si aj jej pocity. Jej názory....viem teraz na isto, že ona je pre teba tá pravá...synu," popošiel k nemu a zase mu chytil ruky. Priblížil si ho k sebe:
"Eunka....čaká tvoje bábo...je tehotná....budem mať vnúča a ty svoje dieťa...." usmial sa. Hyun sa na neho prekvapivo pozrel. Zreničky sa mu zmenšili, bol v miernom šoku. Zatackal sa a na to sa pozrel na svojho vysmiateho otca. Musel sa ho pustiť a utekať preč. Ak je to naozaj pravda, musí ísť teraz okamžite za ňou. Ako mu to mohla nepovedať?!

E:
Eunka se nakonec bavila tím,že si na internetu prohlížela oblečení pro těhotné a hned si taky pár věcí objednala.Potom si dala čokoládu a k ní rámen...měla bláznivé chutě a pak si vlezla do sprchy a i když ještě nebyl večer,oblékla si pyžamo a zalezla do postele.Musí si přece odpočinout,když je těhotná.V práci si vzala dovolenou,protože ráno pořád zvracela a cítila se unavená.Doma jí bylo líp i když jí chyběl Hyun.Měla stále jeho fotku na nočním stolečku a o ni měla opřenou fotku z ultrazvuku.Pustila se do pletení dětských papuček v růžové barvě,protože si byla čím dál víc jistější,že to bude holčička.
-
Kiki zářil štěstím...Hyumi řekla ano!!!To byla nádhera!Celý nadšený to zavolal mamince a ta radostí málem omdlela.Hned jim blahopřála a už plánovala velkou svatbu a hned Hyumi slibovala samé skvělé svatební dary a vyptávala se na svatební šaty.Ovšem požadovala svatbu v kostele.Hyumi na to nic neřekla...vzala by si Kikiho třeba i na Měsíci,hlavně,že bude její a že se milují a nikdy se už nerozdělí.Maminka jim také připomněla,že by uvítala vnoučátko a Kiki jí uličnicky slíbil,že se o to postará.Potom šli s Hyumi do parku a do muzea,kde byla zrovna výstava svatebních šatů a Hyumi si je se zájmem prohlížela.Byla to krása."Myslím,že by ti slušely úplně všechny."poznamenal Kiki a když se nikdo nedíval,schoval se s ní za velkou krinolínu a vášnivě ji líbal.Hyumi podlehla jeho polibkům a vůbec se nebránila.Hladila ho oběma rukama po zádech a tiskla se k němu,jako by byla jeho druhou kůží.Cítila jeho tep a horký dech."Kiki...jestli toho nenecháme tak ty šaty vzplanou z naší vášně."řekla a pomalu se odtáhla."Vlastně jsou to krásné šaty...Kiki,jaké by se ti líbily nejvíc?"
"Nějaké hodně průhledné."odpověděl lišácky a když dostal láskyplný pohlavek,tak se jenom smál.
"Myslím,že mám hlad."Hyumi zakručelo v břiše a tak rychle opustili muzeum a zamířili do obchůdku se sushi.Pak se navzájem krmili a bylo jim úplně jedno,že na ně lidi zírají a pár lidí si je i drze vyfotilo.Dvě fanynky dokonce chtěly,aby se jim podepsala i Hyumi,protože chtěly mít i autogram od Kikiho snoubenky a další fanynka prosila Kikiho,aby donesl Doojoonovi krabici sushi,kterou mu hned koupila."Určitě mu to dám."slíbil Kiki a Hyumi se chichotala."Doojoon to bude považovat za ten nejlepší dárek pod sluncem,to mi věř."
"Opravdu?"radovala se fanynka."To jsem ráda."
"Vidíš,Hyumi...dnes bude mít Doojoon pořádnou večeři."smál se Kiki a mrkl na svou lásku."To já bych raději láskyplně povečeřel tvé sladké vášnivé tělo."
"Opravdu?"Hyumi na něj svůdně mrkla..."A máš rád zákusky v podobě krajkových kalhotek?"
"Ty přímo miluju..."polkl nedočkavě a olížl Hyumi ze rtů trochu omáčky ze sushi.
H:
Hyumi mala už premyslené, aké mu dnes prekvapenie usporiada. Aj tak sa blížil už večer a obaja sa prechádzali po ulici ruka v ruke.
"Hmmm zlatko....čo keby sme zašli k tebe domov?" mrkla na neho. Ten sa zatváril, že nechápe:
"A prečo nemôžeme ísť k tebe?"
"Mám doma tehotnú sestru..."
"Tvoja sestra je tehotná?!" vyskočil prekvapením. Hyumi prikývla:
"A vieš...chcela by som také menšie súkromie s tebou," prebehla prstom po jeho hrudi a skoro mu rozopla košeľu, ktorú mal na sebe. Kiki nahlas prehltol sliny, začal byť nadržaný:
"Och miláčik....mám pocit, že dnes budeme musieť uhasiť oheň..." zašomral a Hyumi sa zachichotala. Obaja sa zrazu rozbehli k nemu domov. Nemohli to už vydržať. Hyumi mu chcela dokázať, ako veľmi ho miluje a ako veľmi je šťastná, že ju požiadal o ruku.
-
Hyun utekal ako o život. V tej rýchlosti ho vôbec nenapadlo, že autom sa tam dostane skôr. Hneď ako sa dostavil pred dvere jej bytu, zazvonil. Nikto nič. Zaklopal aspoň dvakrát. Stále nič. Už chcel zase zazvoniť, keď tu sa konečne otvorili dvere, v ktorých stála Eunka nadávajúc:
"Kto to tu furt zvoní ako šiale-", nestihla dopovedať, pretože videla pred sebou Hyuna.
"H-hyun..." vošiel dnu bez toho, aby mu to dovolila. Musela ustúpiť pár krokov vzad. Mal uslzené oči a vyzeral rozrušene. Dvere sa zavreli samé a dívali si do očí. Eunka bola v takom šoku, že tiež jej začali slziť oči. Pristúpil k nej bližšie a oči sa pozreli na jej brucho. Musel uznať, že fakt ho má o niečo väčšie. Aj prsia. Eunka sa na seba tiež pozrela. Nezdalo sa jej, že si ju len tak prezerá.
"Prečo si mi nič nepovedala," pošepkal zrazu. Eunke stiekla jedna slza z oka. Došlo jej, o čom hovorí:
"Ja..."
"Prečo?" prišiel k nej a rukami sa dotkol jej brucha, kde by mal byť jej plod. Priložil k bruchu svoju hlavu a stiekli mu slzy šťastia:
"Ja budem mať dieťatko..." usmial sa. Eunka bola celá bez seba:
"Ako..."
"Povedal mi to otec. Eunka...prečo si mi to tajila? Bože ja fakt budem mať dieťa! Som taký šťastný!" na nič nečakal a hoci sa hneval, že to tajila, musel najprv vyjadriť svoje neskonalé šťastie. Zdvihol ju do výšky a pobozkal na noštek. Eunka bola prekvapená, ale nechala sa. Keď ju opatrne pustil na zem. Iba sa na ňu usmieval. Nepovedal ani slovo. Iba sa díval a čakal. Ona to isté.
"Hyun...mrzí ma to..." riekla napokon, to ticho nezvládla. Hyunov úsmev pomalinky mizol:
"Prečo si mi to nepovedala? Nechcela si snáď?"
"Keď ja....všetko to s Jiah a podobne..."
"Pozri," vytiahol zrazu menší výtlačok novín, ktoré ešte nevyšli, majú vyjsť až zajtra. Ukázal jej článok s Jiah. Nemohla uveriť tomu, čo čítala:
"Tým chceš povedať..." pozrela sa na neho.
"Že sa k nám už nikdy nepriblíži. To všetko môj otec," bol taký natešený. Eunka tento úsmev a toto nadšenie spatrila prvýkrát odkedy ho pozná. Naozaj to robí to dieťa?:
"Až tak sa tešíš, že budeme mať dieťatko?" prikývol. Objal ju:
"Milujem ťa. A už ťa nikdy neopustím," pobozkal ju na krku a opatrne zašiel až k jej tvári, kde ju bozkal jemne na pery. Rukami ju objímal na chrbte, na bokoch a prešiel aj na bruško, kde ju priam jemne hladil, aby preukázal svoju lásku aj dieťatku:
"Dúfam, že to bude dievčatko," pošepkal jej pri ušku. Uchechtla sa:
"A prečo v to dúfaš? Každý chlap by chcel chlapčeka..."
"Ja nie...ja chcem dievčatko," odtiahol sa od nej, aby si videli do tvárí. Začudovala sa. Nepriamo mu naznačila, že tomu nechápe. Čakala na vysvetlenie. Aj sa ho veru dočkala:
"Pretože to bude dievčatko, ktoré bude tak krásne po mamičke. A ja budem sa môcť pýšiť dvoma krásnymi ženami v mojej rodine. To budem ale šťastný otecko, čo? Už len naplánovať svadbu a je to!" zvýskol. Eunka nemohla zadržať smiech z toho, aký bol chutný a ako sa prejavoval.
"Miláčik...prečo sa smeješ?" spýtal sa udivenými očami. Eunka sa rozosmiala ešte viac:
"Bože ty si chutný!"
"Vážne?" nadvihol obočie a divne sa uškrnul, kde natiahol úsmev presne ako troll face. Nemohla teraz z neho už vôbec:
"NEROOB!" kričala, hoci sa smiala. Hyun ju začal štekliť, tak aby jej neublížil:
"Taaaak tomuto sa hovorí pomsta!" kričal a naháňal ju po izbe. V tom sa však zastavila a chytila sa za brucho:
"Au..." hneď ju prestal naháňať, pribehol k nej a vydesene ju chytil:
"Zlatko, čo sa deje?! M-mám zavolať záchranku?" usmiala sa:
"Nie, to je v poriadku. To sa stáva. Som len vyčerpaná, nemôžem robiť moc vyčerpávajúce veci..." zrazu zamraučal. Začudovala sa, kým jej pomohol si sadnúť na posteľ:
"Čo je? Čo si taký smutný?"
"Znamená to snáď, že sa nemôžeme milovať celých 9 mesiacov?!" smutno-prekvapene zahlásil.
E:
"Toho se bojíš,miláčku..."Eunka se přiblížila k Hyunově tváři a nenasytně ho políbila..."Ty nevíš jednu zásadní věc."
"Jakou?"Hyun po tom polibku sotva dýchal.
"Zlato...hned ti to povím."Eunka mu zručně sundala tričko a zabořila obličej do jeho hrudi."Oh,ta vůně mi tak chyběla."Byla úplně mimo.
"Ty mě asi zničíš."Hyun se neodvážil ani pohnout."Jsi přece těhotná...a unavená...a.."
"A zamilovaná..."dopověděla Eunka"Tys nikdy neslyšel,že těhotné ženy mají strašně velkou chuť na sex?"
"A to se smí?"Hyun se zatvářil tak nechápavě,že se rozesmála.
"Nejsem přece nemocná...jen těhotná a jestli se se mnou nebudeš milovat,tak si budu naší holčičce muset postěžovat,že mě tatínek zanedbává."
-
Sotva otevřeli dveře Kikiho domu,Hyumi se někam ztratila a Kiki nechápavě zůstal sám v hale.Odložil do ledničky sushi pro Doojoona a smutně hledal svoji milovanou Hyumi.Nakonec zaslech šramot v koupelně a uklidnil se.Zmizel tedy v druhé koupelně a začal se sprchovat.Chtěl Hyumi hezky vonět.Ten pocit touhy a nedočkavosti ho úplně rozpaloval.Byl tak šťastný,jako nikdy dříve.
Hyumi měla u Kikiho ještě pár věcí...většinu tady zapomněla nebo si je schovala na příhodné chvilky.Vyplížila se z koupelny a v šatně našla svůj kufřík s oblečením.Oblékla si svůdné krajkové kalhotky a nádherný sexy korzet.Nezapomněla ani na punčochy a vějíř.Těšila se na Kikiho překvapení.Když vyšla ven...byla sama překvapená...Kiki všude zhasl a po celém bytě rozestavěl svíčky a ty vedly cestičkou až do ložnice...vrhaly svůdná světla a v té záři se Hyumi doslova koupala."To je krása..."žasla a pomalu kráčela do ložnice.Vějířem si zakryla tvář a otevřela dveře.Kiki stál u okna a kolem postele planuly svíčky."Lásko.."Hyumi se přiblížila a vějířem Kikiho polechtala po tváři.Dělala to mazaně,aby ji hned neviděl.Takže,když ji zahlédl,vzrušením lapal po dechu.Byla tak krásná,že se nemohl vynadívat.Sám měl na sobě jenom župan a Hyumi ho pomalu svlékala a mrštně uhýbala jeho rukám.Vějířem mu kreslila obrazce po prsou a zašimrala ho i na břiše a trochu níž.Cítila,že je úplně bez sebe.Klekl si k ní a opatrně jí stahoval punčochy,přičemž ji líbal na lýtka a kotníky.Pak ji vzal do náruče a položil na postel.Prsty se mu chvěly touhou,když jí rozepínal korzet a pak zabořil hlavu mezi její prsa a líbal je.Hyumi sténala a hladila ho po zádech.Když ji zbavil krajkových kalhotek...podstoupil a celou si ji prohlížel.To bylo mnohem víc vzrušující,než kdyby se jí dotýkal."Jsi nádherná...tak ti to sluší...krásná a oblečená jen do mého prstenu.Takhle jsi dokonalá."Vzdychl a vzal ji do náruče.Líbal ji tak,až se jí hlava točila a celé tělo hořelo."Kiki,já tě chci..."zaškemrala,ale on si dával na čas.Laskal ji dlouze a dotýkal se jí všude.Nemohl vynechat ani jediné místečko.Hyumi se mu to snažila oplatit a v jeho náruči se cítila jako doma.Jakoby už ani jinam nepatřila."Vem si mě už..."nedočkavě se na něj vrhla a on neodolal.Když do ní konečně vnikl,málem umřela rozkoší.To jak protahovali svoji vášeň způsobilo absolutní výbuch.Teď byli v extázi a oba se ztráceli jeden ve druhém.
H:
Ich vyvrcholenie skončilo takmer ihneď. Teda, ak nerátame ten dlhý čas, kým si užívali.
"Kiki....milujem ťa," pošepkala Hyumi, cítila silnú potrebu povedať mu, čo k nemu cíti. Akoby na to už inokedy nebola možnosť. On to cítil rovnako:
"Milujem ťa," odpovedal jej tou istou odpoveďou, aby vedela, že ju tiež má hrozne rád, vlastne že ju miluje a nikdy neopustí.
"Som šťastná, že budem tvojou ženou. Každý bude závidieť čo?"
"Jasné, každý mi bude závidieť, akú mám krásnu ženu!" začal ju bozkať na krku a Hyumi sa zasmiala, lebo ju to šteklilo:
"Prestaň! Tyyy berieš si ma len kvôli tomu že som pekná?" zasmial sa:
"Keby len pekná, ale prekrásna...a nie...beriem si ťa aj preto, že si úžasná osobnosť, si proste žena pre mňa, si iná ako ostatné aaaa....si úžasná v posteli," mrkol na ňu a ona sa zaškerila:
"Ty nevychovanec!" hodila sa po ňom a začala ho bozkať na jeho úžasne vypracovanej hrudi.
-
Hyun to zobral ako výzvu a nahol sa k nej:
"Čo keby sme začali teda hneď?" usmial sa, kým svoje pery jemne priložil na jej krk. Eunka sa nechala unášať tým skvelým sexistickým pocitom a svoje ruky priložila na jeho boky, ktoré sa nepatrne presunuli na jeho hruď. Hyun tiež nezaostával, ten tie svoje už dávno mal pod jej tričkom a odopínal jej podprsenku.
"Eunka....tak si mi chýbala," pošepkal, keď jej tričko bolo už dole a podprsenka, ako inak, tiež:
"Och Hyun!" začala mu masírovať hruď aj bruško. Rukami ho jemne hladila a on tými svojimi masíroval jej prsia. Nahol sa k nim a oblízal ich. Lízal ich, čím prešiel z masáže rukami na masáž jazykom. Bradavky jej stvrdli a začala cítiť chlad. Ruky prešli k jeho rozkroku, kde mu odopla opasok a zips od nohavíc:
"Miláčik...." pošepkala. Ten si dal dole ostatok nohavíc a zostal bez trenírok:
"Teraz si na rade ty," mrkol na ňu. Tak si dala dole nohavice a tiež bola už len v nohavičkách.
"Bože...si krásna..." skoro celú svoju váhu dal na ňu, avšak trochu sa bál, že uškodí dieťatku, tak sa neprevalil na ňu celou svojou váhou, ale určite si nenechal ujsť obtieranie tela o toho druhého. Eunka sa svojimi šikovnými rukami dostala k jeho zadku, kde dala dole jeho trenírky, kým on sa hral stále s jej bradavkami a potom jej spravil dva cucfleky a nakoniec prešiel na jej zvodné pery, ktoré priam svietili náruživosťou! Keď si uvedomil, že ho chytá za nahé prirodzenie a masíruje ho, nenechal si to páčiť sám:
"No počkaj," priam zhodil z nej tangáče a svojimi sexy mužskými prstami vošiel do nej. Začal jej spríjemňovať atmosféru a Eunka si lízala prst, začala byť hrozne z toho hotová:
"Už poď do mňa miláčik!" zavzdychala. Hyun sa usmial, svojimi perami znovu prisal tie jej a teraz konečne do nej vnikol. Pod návalom tlaku silne zavzdychala, ale jeho to vzrušilo natoľko, že pridal na rýchlosti a jej vzdychy sa tiež v tom istom intervale rýchlosti zrýchľovali a naberali na intenzite hlasu.
"Och bože!" kričala. Cítila sa tak dobre, bola hrozne nadržaná. Hyun z nej zrazu vyšiel a tekutina jeho vnútra skončila na jej brušku. Hyun sa s ňou ešte trochu pohral, rukami blúdil po celom jej tele, jeho rtíky tiež boli neposedné a skončili na miestach, na ktorých možno doteraz ešte nikdy nebol. Eunka sa tiež nezdržala, začala sa dotýkať jeho intímnych miest, začal byť zase nadržaný, zase sa mu pevne postavil a ona ho začala spracovávať. Dokonca sa s ním pohrala ako s lízatkom a hrkalkou. Jemu sa to očividne veľmi páčilo, preto ju nechal. Keď však skončila, prevalila sa teraz ona na neho a sadla si na jeho kamaráta, ktorým začala svojím rozkrokom hýbať dopredu a dozadu. Niekedy aj dnu a von. Hyun začal teraz skôr vzdychať ako ona. Pridala na rýchlosti a jeho vzdychy ju nútili vzdychať s ním. Celá atmosféra bola až v moc nadržanom duchu.
"Môj ty Boh!" zakričal Hyun, dal ju zrazu zo seba dole a už zostal na nej iba ležať. Eunka sa mu zadívala do očí a čakala čo spraví. Iba zrýchlene dýchala, pretože dnes si zacvičila až-až, a o ňom ani nehovorím. Pozrel jej priamo do očí a vyslovil niečo, čo síce pred pár minútami počula, ale mala pocit, že to potrebuje počuť teraz častejšie ako predtým. Dojalo ju to hádam viac než inokedy predtým od začiatku ich vzťahu:
"Milujem ťa....a navždy tu budem s tebou. Kráska moja."
 

1 person judged this article.

Comments

1 DirtyFoxx DirtyFoxx | Web | 3. july 2012 at 23:49 | React

New comment

Log in
  Don't you have your own web yet? Create it for free on Blog.cz.
 

Actual articles

Advertisement