Kaktusová Láska 31

24. june 2012 at 21:21 | 휴미 & Eunka |  Kaktusová Láska
Konečne, ja som zabudla pridávať diely, mian:D

31


E:
Minho objednal výbornou kávu a Eunka se radovala ze slunečnic,které jí dal.Ovšem radost jí dlouho nevydržela.V kavárně měli zapnutou televizi a tam byly právě nejnovější zprávy o korejských celebritách.Když se tam objevil Hyun bin,tak Eunce málem zaskočilo kafe.Vidět ho bylo nad její síly.Byl tak

sexy a tak sladký...a vedla něho stála ta mrcha a držela ho za ruku.Minho si toho všiml a chtěl Eunku utěšit."Co mám pro tebe udělat?"
"Chci se opít...vezmi mě někam,kde se dá pít.Prosím,vypadneme odtud...tohle nemůžu vidět."
"Dobře,půjdeme pryč."souhlasil a rychle zaplatil.Pak ji vzal za ruku a vedl ji ven z kavárny.Věděl o dobrém baru,kde snad na tu hrůzu zapomene.
Hyumi se na recepci nudila.Za půl hodiny jí končila pracovní doba.Venku byla zima a Taemin jí poslal červenou šálu a rukavice.Kiki se nachvíli zastavil a přehodil jí tu šálu kolem pasu a přitáhl ji k sobě"Promiň lásko,ale dneska vůbec nemám čas.Nahráváme vánoční album,aby se to do vánoc stihlo.Je mi to líto,že tě tolik zanedbávám.Ta šála je moc hezká,pojď ke mě.."řekl a políbil ji na krk a potom na rty."Maminka nám poslala kanystr se svěcenou vodou.Máme se v ní vykoupat."
"Myslíš,že to pomůže?"usmála se Hyumi,která sice chápala,že musí pracovat,ale cítila se osamělá a zanedbávaná.Nebýt Taemina na FB asi by se zbláznila.Kiki ji políbil ještě dvakrát a pak už musel do studia.Měl práci až do noci a potom měl v plánu nakoupit nějaké vánoční dárky.
Hyumi si pomalu sbalila věci a předala recepci kolegyni.Vyšla ven a najednou jí zazvonil telefon.Doufala,že je to Kiki,ale byl to Taemin.Cítila radost,když slyšela jeho veselý hlas.Poznal,že je nějaká smutná a chtěl ji potešit."Nepůjdeme si zabruslit?"Navrhl jí a slíbil jí i horkou čokoládu.Hyumi souhlasila a dala si s ním sraz v blízkém parku.Přijel tam rychle,jak to jen šlo.A objal ji na přivítanou.Jeho objetí bylo tak příjemné.Měl hroznou radost,že nosí jeho šálu a rukavice."Ale já tu nemám brusle."Namítla."To nevadí"řekl"Na stadionu je půjčují.Nedělej si starosti...hrozně se těším,jak si to užijeme.Hrozně rád bruslím a myslím,že nám to spolu půjde."
"Taky ráda bruslím"řekla a nechala se od něj držet kolem ramen.Hrozně mu to slušelo a měl nádherný úsměv.
Když byli na kluzišti,vjeli na led ruka v ruce.Skoro nikdo tam nebyl,jenom pár dětí.A těch si nevšímali.Rozjeli se a smáli se,když Taemin zakopl a Hyumi ho tak tak udržela nahoře."Jsem to,ale nešika!"ušklíbl se a v duchu si přál,aby oba spadli a mohli se víc a víc dotýkat.Hyumi byla tak roztomilá,že se to skoro nedalo vydržet.
H:
Znovu sa držali za ruku, keď tu náhodou Hyumi spadla. Pomohol jej na nohy.
"Asi si spravíme pauzu," navrhol Taemin a pomohol Hyumi vyjsť z klziska. Obaja si nechali korčule na nohách, bola tam akurát taká podlaha, kde sa nešmýkalo, akurát pre to stvorená. Taemin objednal dve čokolády a keď ich zaplatil a dostal obe do rúk, jednu podal Hyumi:
"Nech sa páči. Chutná čokoláda!"
"Jej ďakujem, si strašne zlatý vieš to?" Taemin sa na chvíľku pozastavil. Už dlho mu nikto nepovedal, že je zlatý, čo sa týka žien. Ale to, že to povedala ona, si váži ešte viac. Zrazu pocítil nával vzrušenia. Prečo je niekto tak chutný ako ona? A ešte k tomu pekelne príťažlivá!
-
Minho ju zaviedol do baru, kde často popíja s priateľmi. Teda on väčšinou nepije, je mierny abstinent. Posadili sa k pultu a objednali si fľašku soju. Minho jej pohárik nalial a ona jemu. On si ten pohárik ani nevypil. Vedel, že ak sa dnes opije, musí na ňu dohliadnuť. Nikto iný. A keď on sa opije, tak je to vážny problém. Preto nerád pije, hlavne často. Eunka si dala do seba hneď pár pohárikov a dosť rýchlo jej to vošlo do hlavy. Začala štikútať a skoro spadla zo stoličky a Minho ju zachytil za lakeť.
"Hups...asi som to prehnala..." zasmiala sa, prižmúrila oči, bola fakt mimo.
"Už by si nemala toľko piť..." začal sa o ňu báť.
"Nie...to mi nestačí...nechaj ma...dôveruj mi..." nakoniec ju nechal v tom pokračovať. Musel, lebo to potrebovala. Aspoň raz sa poriadne spiť. Keď prebehla hodinka, Minho rozhodol, že je čas ísť. Zaplatil účet, schytil za ruku a viedol ju preč. Lomcovala sebou, nevedela poriadne chodiť. Keďže on má byť bližšie než ona, zaviedol ju k sebe domov. Skoro sa buchla hlavou do dverí, ale nejako to prežila. Opatrne s ňou vošiel dnu a nechal ju tam chvíľu samú stáť. Musel zbehnúť upratať trochu kúpeľňu a prochystať veci, aby mohla tu pokojne spať, v jeho spálni. On si pospí na gauči. Keď vyberal zo skrine v spálni návlečky na válendu kde bude spať, zrazu ho zozadu schytila Eunka. Kde do krista sa tu vzala? Ako to, že sama to zvládla až sem?
"Minho..." otočil sa k nej a návlečky mu vypadli zo šoku na zem:
"E-eunka..."
"Minho..." na nič nečakala a začala ho bozkávať na pery. Minho sa nestačil ubrániť. Iba mal hore ruky a snažil sa vymámiť z jej zovretia. Nedarilo sa mu. Začala mu odopínať košeľu a začala ho bozkávať na hrudi.
"Eunka!" začala sa vyzliekať aj ona. Všetko vzala do vlastných rúk. Vyžívala sa v tom. Ani sa nenazdal, už ležal na posteli a mal do polovice dole nohavice, kým ona bola úplne nahá. Minho sa začal červenať a fakt nevedel, čo zrobiť. Začal byť nadržaný, ale vedel, že to nie je správne. Dal ju zo seba dole, spadla na zem a už sa neozvala. Minho sa pozrel dole a videl ju ležať. Pomohol jej vstať a zase sa na neho vrhla, tentoraz však pošepkala:
"Hyun..." pritlačila spodnú peru na jeho vrchnú a musel ju dať pod seba.
"Prestaň...ja nie som Hyun...prestaň...! Toto nemôžeme!" usmernil ju. Pritlačil jej ruky na posteľ a nohy jej držal svojimi. Chvíľku sa zasnene na neho dívala, kým konečne upadla do spánku.
E:
"Uf..!"Minho byl celý spocený...ne že by Eunka byla tak těžká,ale protože mu dalo zabrat ovládnout vzrušení a neudělat nějakou hloupost.Ležela nahá na posteli a on radši odvracel oči.Jestli je taková dračice,tak je Hyun vůl,že ji vyměnil za Jiah.To nemohl pochopit.Rychle Eunku zakryl přikrývkou,aby neviděl ani kousek jejího těla.Sám se raději znovu pořádně oblékl.I když uvažoval,že studená sprcha by mu každopádně prospěla.
-
"Hyumi...víš,že jsi nejkrásnější žena,co jsem viděl."řekl chraptivě Taemin,zatímco si pochutnávala na čokoládě.Pohladil ji po tváři a přiznal,že je moc šťastný,když si píšou na FB a pokaždé mu to zvedne náladu,protože teď mají v kapele nějaké problémy a on je z toho smutný."Možná se i rozpadneme."Vzdychl a Hyumi poznala,že ho to moc trápí."To je mi líto,to bych nechtěla."řekla a odložila kelímek s čokoládou"doufám,že se to vyřeší a bude zas vše ok."Pohladila ho po vlasech a podívala se mu hluboko do očí...skoro cítila jeho dech na tváři.
"Tím se netrap,budu se snažit,aby to dobře dopadlo a myslím,že to chce i trochu času.Teď jsem tu s tebou a nechci tě zavalit svými problémy.Pojď,ještě si zabruslíme."Dodal a vedl ji na led.Tam ji vzal za ruce a zkusili si na ledě zatančit.Salsa to sice nebyla,ale hráli k tomu romantickou písničku z jedné doramy...a bylo to tak okouzlující.Hyumi si připadala jako hrdinka nějaké dramy.Navíc se hrozně těšila na vánoce a všude cítila že se blíží.Výzdoba již byla i kolem kluziště.Zima jí nebyla,protože šála i rukavice hřáli a nejvíce hřálo Taeminovo objetí.Bruslili ještě asi hodinu a pak si dali kávu a rýžové koláčky.Když vyšli ze stadionu,byla už tma.Hvězdy zářily a také všechna ta vánoční výzdoba svítila a blikala.Hyumi vůbec netušila,že je Kiki ve městě a shání dárky pro ni a pro svou rodinu.A taky pro kluky z kapely.
"Miluju,když všechno tak září."rozhlédla se kolem,když stáli v jedné uličce blízko jejího domu.Taemin ji totiž hodlal doprovodit a sice mohli jet autem,ale ona se chtěla projít."Já taky."řekl"A víš,kdo září ze všeho nejvíce?Přece ty!"
"Já?Ty jsi opravdu milý!Ty jsi tu přece hvězda,ne já."
"Hvězda?Hmm...SHINee možná nikdy víc nezazáří..."posmutněl a Hyumi zahlédla v jeho očích slzy.Bylo jí ho líto.Nechtěla,aby byl smutný,byl to tak skvělý člověk.Kéž by věděla jak ho utěšit.Viděla jak se na ni dívá a v očích má smutnou touhu.Cítila jeho vůni a jeho lehce pootevřené rty ji přišly tak sametové.Jako stvořené k líbání..."Sakra..."zašeptala.Milovala Kikiho,Taemin byl jen kamarád.Co teď?Nenechal ji přemýšlet,nechal se přemoci krásou okamžiku a přitáhl ji ještě blíž k sobě.Než se stačila vzpamatovat,políbil ji přímo na rty.Hyumi ten dotek nahrnul krev do tváří.Opravdu krásně líbal a přitom tak nežně a pomalu...jakoby si tu chvíli vychutnával.Držel ji pevně a proto nebylo úniku.Ani jeden si nevšim Kikiho,který stál za stromem a vše viděl.Zlostně zatínal pěsti a vzteky se kousl do rtu,až mu vytryskla krev.

H:
Kikimu skoro vypadli darčeky na zem. Zobral ich a naštvaný a hlavne smutný išiel rovno k nej domov a počkal pred dverami. To jej hneď vytmaví.
Hyumi musela Taemina od seba odtiahnuť, hoci to bolo naozaj krásne:
"Taemin ja..."
"Neospravedlňuj sa, ak to si chcela povedať. To ja som ťa pobozkal...prepáč..."
"Nie Tae...nechala som sa...je to môj problém..." vzdychla si a oddialila sa od neho:
"Asi by som mala ísť..." Tae prikývol a na rozlúčku ju ešte pevne objal, čo nestihla Hyumi poriadne zaregistrovať. Keď odchádzal, z diaľky jej ešte zakýval a potom odišiel. Hyumi sa otočila a spravila pár krokov, aby prišla domov. Avšak ešte pred vstupom do bytu, ju čakalo nemilé prekvapenie.
"K-kiki!" skoro jej vypadli kľúče na zem keď ho zbadala.
-
Eunka sa ráno prebudila celá nahá. Bola iba zakrytá prikrývkou:
"P-prečo som nahá?" hneď si uvedomila, lebo jej bola trošku zima.
"A kde som?!" spozornela, keď si všimla iný priestor. Pomaly vstala z postele aj s prikrývkou obmotanou okolo seba a vychádzala zo spálne von. Zacítila vôňu niečoho praženého tak zišla dole za vôňou, až sa dostala do kuchyne. Tu ju zamrazilo, keď videla Minha ako stojí pri šporáku a niečo si veselo varí.
"Preboha.." pošepkala si. Minho sa zrazu otočil a videl ju:
"Oh si hore? Akurát robím raňajky," usmial sa a ďalej sa venoval vareniu. Eunka opatrne prešla k stolu a sadla si tam. Čakala. Ten už spravil raňajky, dal obom na tanier a jeden dal pred ňu, kým druhý naproti nej a sadol si. Hneď sa pustil do jedla, ale Eunka váhala:
"Včera v noci...s-stalo....sa...n-niečo?" ledva vykoktala a hlas jej dokonca zlyhal. Minho sa na ňu pozrel. Ich oči sa stretli, začal sa zahlbovať do jej očí, akoby ju chcel začarovať:
"No..."
"Nie vieš čo?! Nechcem to vedieť..." dala pred neho ruku a otočila sa mu chrbtom.
"Neboj...nič sa nestalo. Bola si opitá, pustila si sa do mňa, ale nedovolil som ti to," začal zase jesť. Tá sa pomaly otočila k nemu a zamračila sa:
"Prečo...? Mohol si to využiť...?" nie že by mu nebola vďačná, ale vie aké sú muži svine.
"Pozri, si moja kamarátka. Ublížilo by ti to, keby sa medzi nami niečo stalo. Ver mi, že pozerať sa na teba a byť tebou vedený nebolo zlé, dokonca si ma skoro dostala, ale ovládol som sa. Buď mi vďačná," usmial sa. Vydýchla si. Je šťastná, že má tak super kamaráta, ako je on. Stará sa o ňu, vyhovie jej, a ešte ju aj chráni pred sebou samotnou. V tom si spomenula, že je vlastne nahá tož sa rysuje ďalšia zaujímavá otázka...
"A....videl....si...ma...n-nahú? Dúfam, že nie inak to neprežijem..." Minho dostal záchvat smiechu.
"Č-čo je?! Vravíš, že áno?!" hlas sa zvýšil o pár oktáv.
"No...ako to povedať....chceš to vedieť z pohľadu muža, alebo z pohľadu ženy?"
"J-ja...normálnu odpoveď chcem...!"
"Videl som všetko..." Eunke sa otvorili ústa do údivu a začala sa červenať. Chytila sa za hlavu:
"Pane bože..."
"Neboj sa, vyzeráš krásne. Nemáš sa za čo hanbiť a neboj....na to rýchlo zabudnem..." na to spozornela a tvárila sa ešte horšie.
"N-nie dobre! Jasné, že nezabudnem! Máš tak perfektné telo, že sa mi bude o tebe snívať!" bránil sa. Na to schytila lyžičku a hodila mu ju o hlavu:
"TY ÚCHYL!" radšej odišla preč do spálne, aby sa mohla obliecť. Minho sa medzitým smial a dojedol posledné kúsky praženice.

E:
Eunka se oblékala pěkně rychle.Styděla se a připadala si jako děvka.Co jí to jen popadlo...takhle se vrhat na Minha.To je tím,že jí hrozně chybí Hyun bin.Když si na něj vzpomněla,celé tělo se jí zachvělo touhou.Kdoví jak mu je?Pořád mu musí chybět máma a ta mrcha Jiah mu houby rozumí.Ne!Nesmí na něj myslet.Musí se ovládat a smířit se s tím,že nejsou a nebudou spolu.A hlavně už nesmí pít.Vždyť chudáka Minha málem znásilnila!
-
"Co...ty tady..."Hyumi se zakoktala a Kiki se na ni smutně podíval."Chtěl jsem tě vidět.Celý den jsem neměl čas a moc jsi mi chyběla.Jestli pak jsem ti taky chyběl?"zeptal se a tvářil se tak,že nevěděla na čem je.
"No...pojď dál..."otevřela a sotva vešli,zamířil k pohovce.Ten její polibek ho zprvu rozzuřil,ale pak už neměl sílu a cítil jen hlubokou bolest.Mezi nimi dvěma byl v poslední době nějaký blok.Trápilo ho to a věděl,že je problém i v tom,že má málo času.Snažil se to vynahradit tím,že za ní dnes šel,ale to co viděl ho zničilo.Dal by cokoliv za to,kdyby to raději neviděl."Viděl jsem vás..."prohlásil tiše a podíval se jí do očí.Hyumi zbledla a čekala výbuch žárlivosti."Já...nechtěla jsem to"koktala a sedla si vedle Kikiho.
"Bože...proč jsem vás jen musel vidět!"vyhrkl a koukal se do země.Hyumi nevěděla co má dělat.Nechtěla ho ranit.Hladila ho po zádech,ale on nereagoval."Promiň,ale opravdu jsem to nechtěla udělat.Nechtěla jsem,aby se to stalo."
"Miluješ ho?"zeptal se.Byl unavený z práce a neměl náladu se hádat"Chceš to se mnou skončit?"
"Cože?!To nikdy!On je jenom kamarád...a políbil mě náhodou..já jsem hloupá,že jsem hned neutekla.Kiki,věř mi,že nic jiného v tom není.Nemiluju ho."
"Spali jste spolu?"zašeptal a ona si všimla,že má rozkousaný ret."Ne!!!To nikdy!Nespala jsem s ním a nikdy nechci.Jedině tebe miluju."Vykřikla.
"Ale jak ti to mám věřit,potom co jsem viděl.Co bys cítila ty,kdybych já líbal nějakou jinou.Pamatuješ jak jsem políbil tu fanynku a tebe to tak ranilo?Co mám teď říkat já?"
"Kiki...jsem taková husa!"Hyumi se sklesle dívala na svého miláčka a cítila se hrozně.Byla by snad radši,kdyby jí nadával,kdyby zuřil..."Nechceš mě raději uhodit!"řekla"Bolelo by to míň,než ten tvůj smutek."
"A k čemu by to bylo"poznamenal"já ženy nebiju...a tebe miluju,Hyumi,jen nevím,co s námi dál bude."
"Kiki...snad se nechceš rozejít?"Vzlykla a schoulila se mu do náruče"To bych nepřežila.Nemůžu žít bez tebe...prosím,nezlob se na mě.Opravdu ho nemiluju a ten polibek byl omyl.Věř mi to."
"Hyumi...já nevím,co si mám myslet.Potřebuju se s tím vyrovnat.Prosím,pochop mě.Jsem z toho zmatený...ale nechci tě ztratit."
H:
Hyumi váhala:
"Kiki...ale...nevyzerá to, že nechceš o mňa prísť. Sú tu len dve možnosti..buď zabudneš na to a nestratíš ma...alebo odídeš a stratíš ma," zrazu sa postavil a odchádzal k dverám. Hyumi ho zozadu objala, začala aj plakať:
"Kiki...prosím...nechoď nikam....strašne ťa milujem..." otočil sa k nej a odtiahol ju od seba. Smeroval k dverám a otvoril dvere.
"Ak prejdeš prah tých dverí....je medzi nami koniec," iba chvíľku sa zastavil, ale ani sa neobzrel. Vyšiel von a Hyumi spustila ešte väčší plač. Hodila sa do postele. Prečo ani na chvíľku nezaváhal?
-
Prečo tu stojí? Znenazdajky sa objavila pred dverami Hyunovho domu. Chýba jej a chce ho vidieť, hoci na 5 sekúnd. Rozhodovala sa. Zazvoní mu, alebo nie? Váhala...čo keď je tam aj Jiah, Tú by stretnúť nechcela. Dúfala však a hlavne verila, že by si ju k sebe hneď neprisťahoval. Tak zazvonila. Behom pár sekúnd, sa otvorili dvere a stál v nich Hyun, šokovaný jej objavom. Zreničky sa mu rozšírili a čakal, čo povie. Eunka sa pozerala po okolí a hľadala slová. Uvedomila si, že jej je zima:
"Je mi zima, chcem sa ohriať," Hyun unáhleným gestom jej povolil ísť dnu do bytu. Vyzeralo to, akoby tu bola prvýkrát, presne tak vchádzala do bytu. Čo pravda nie je. Prežila tu s ním časť jej krásneho života. Hyun ju pomaly zaviedol do obývačky, kde si sadla na gauč. Pamätá si ešte teraz, ako na tom gauči spolu ležali. Hyun išiel spraviť čaj. Za pár minút sa vrátil a položil šálku čaja na stôl pred ňu. Svoj tiež pred seba.
"Tak...ako sa darí?" prebúrala trápne ticho, keď si z čaja odpila. Hyun sa stále na ňu díval, ako na zombie, ako na niekoho, kto mal už byť dávno mŕtvy. Nemohol uveriť tomu, že sa tu len tak objaví, po tak dlhej dobe.
"Mám sa vlastne dobre...darí sa mi, až moc dobre. A ty?" Eunka sa pokúsila o chabý úsmev:
"Dá sa povedať, že aj mne sa darí," odpila ďalší dúšok z čaja.
"Ďakujem za čaj, veľmi ma oh-" nestihla dopovedať, Hyun jej skočil do reči a stále úpenlivo na nej nechával svoj pohľad:
"Chýbaš mi..." to ju prinútilo ochabnúť. Šálku čaja pomaly položila na stôl a uprela na neho svoj pohľad. Zbiehali sa jej slzy do očí. Čo tu vôbec robí? Ani sem nemala chodiť. Zbytočne sa bude trápiť. Jej srdce sa rozbúšilo, zrazu sa postavila, on tiež:
"Kam ideš?"
"Ja...nemala som sem chodiť..." hneď sa rozbehla, ale chytil ju za lakeť, pritiahol k sebe a silno objal. Jeho objatie bolo tak vrúcne, teplé:
"Strašne mi chýbaš...prečo si sa doteraz neozvala?" spýtal sa, slzili mu oči. Odtiahla ho opatrne od seba:
"To ty si sa neozval.."
"Nemohol som. Myslíš, že pod dozorom otca som mohol niečo podniknúť? Vieš dobre že Ji..."
"Nechcem jej meno počuť. Neprišla som sem, aby som počúvala jej meno...stačí, že mi tak zničila život..."
"Eunka," pohľadil ju po líci. Prebehol jemne prstom po jej perách, keď tu sa na ne prisal. Eunka sa nestihla ubrániť. Náruživosť prúdila jedna radosť, obaja cítili, ako si chýbali, pery si chýbali navzájom. Tu zrazu prestal a čakal. Eunka sa podvolila. Teraz prisala svoje pery na jeho a rukami zašla jemne ku krku. Pomaličky a jemne, akoby to robili prvýkrát. Dlho boli od seba odlúčení, chcú cítiť jeden druhého pekne pomaly, po každom kúštiku. Hyun sa neovládol a ruky mu blúdili po jej chrbte, až zakotvili na jej zadku. Pomaly s ňou prešiel, bozkývajúc ju od poprsia až k čelu, do spálne, kde ju zrazu zvalil na posteľ. Znovu ju začal bozkávať, do toho pridal opatrne jazyk, ktorý si od nej bral jej sliny, masírovali sa ich jazyky navzájom. Obom srdce búšilo ako splašené.
"Bože Hyun..." vzdychla.
"Eunka...chcem ťa...teraz...okamžite..." začal jej dávať dole tričko, nakoniec zostala len v spodnom prádle. Skončil na tom takisto. Obtieral sa telom o to jej. Kto by povedal, že zažijú tak vášnivý sex za bieleho dňa.
"Hyun..." zavzdychala mu do ucha, keď jej spravil cucflek na krku a lízal jej poprsie. Opatrne dal z ramien dole ramienka jej podprsenky a na to ju rozopol. Pred sebou mal niečo, čo už dlho nevidel.
"Bože...ty si snáď krajšia než predtým..." začal jej ich lízať, nakoniec dala sama dole svoje nohavičky a pomohla mu dať dole zas jeho trénky.
"Eunka..." ľahol si na ňu a chvíľku sa na seba dívali. Boli nahí a k tej hlavnej časi chýbal taký malý kúsoček. Avšak, musel sa spýtať. Hlavne keď videl ako uslzené oči má:
"Môžem?" spýtal sa. Eunka chvíľku váhala. Ale došli už sem a chce ho cítiť ešte viac. Kvapla jej slza z oka a prikývla. Bola pevne rozhodnutá. Musí to byť teraz, inak už nikdy. Hyun sa pomaly zosunul nižšie k jej rozkroku, kde opatrne vopchal prsty dnu. Eunka zacítila menšiu bolesť. Musel jej trochu pomôcť, aby lepšie do nej vnikol. Keď začala cítiť Eunka tú najväčšiu nadržanosť a on tiež, opatrne do nej vnikol. Eunka zakričala od bolesti. Dlho necítila onú slasť.
"Hyun..." zašepkala. Ten zrýchlil. Tempo bolo prirýchle, Eunka ho dala pod seba a teraz ona viedla. Pohybovala sa presne ako na koníkovi, Hyun sa dotýkal jej tela a zároveň musel zatvoriť oči, až tak bol vzrušený:
"Bože...ako dlho to už bolo," nedokáže uveriť, že dokázal byť bez sexu toľko mesiacov, a hlavne bez sexu s ňou. Miluje ju. To vie už dávno. Prečo sa jej však nedrží? Prečo musí robiť čo rodina povie?
"Hyun..." znovu zavzdychala a to ho rajcovalo. Keď boli obaja hotoví, musela z neho zliesť a hladila ho po chrbte. Bozkala na krku a zašla rukou až k jeho rozkroku, kde sa s nieíčm ešte pohrala.
"Eunka..." zastavil ju zrazu. Zvážnel, tým pádom aj ona.
"Milujem ťa," pošepkal, díval sa jej priamo do očí a to ich oči boli od seba možno na centimeter. Eunke poskočilo srdce. Prečo jej tak ubližuje? Musela otočiť pohľad, musela sa otočiť úplne, bola mu teraz chrbtom. Oči jej začali plakať. Viac než predtým. Slzy tečúce z líc si utierala veľmi rýchlo. Hyun dal svoju ruku na jej bruško, prisunul si ju k sebe a bozkal zozadu na krku a na pleciach:
"Eunka..."
"Prečo mi to robíš?" spýtala sa zrazu. Tiež mu bolo do plaču:
"Dobre vieš, že ťa milujem..."
"Nemala som sem vôbec chodiť..." zrazu sa postavila a začala sa obliekať.
 

2 people judged this article.

Comments

1 Caerol Caerol | Email | Web | 25. june 2012 at 15:09 | React

Díky za další díl, už se to blíží ke konci, že?

2 Eunka Eunka | 26. june 2012 at 2:03 | React

Jo,jo...konec se blíží :-P má to 35 dílů.

New comment

Log in
  Don't you have your own web yet? Create it for free on Blog.cz.
 

Actual articles

Advertisement