Kaktusová Láska 27

3. june 2012 at 13:08 | 휴미 & Eunka |  Kaktusová Láska
Ďalší dielik je tu a oficiálne vám oznamujem, že včera večer sme s Eunkou dopísali celú poviedku a končí to 35.dielom :) tak si zatiaľ užite tento 27. ;)

27


E:
"Sakra...ospalec ožralej..."Jiah zuřila.Chtěla ho dostat a zatím její plán selhal.To ta malá děvka!Jistě ho v posteli utahala a on teď nemůže.Jiah moc ráda sex neměla,ale věděla,že tím získá co chce tak se přemohla.Po svatbě už bude mít Hyuna v hrsti a pak už jí to bude jedno.Zhnuseně odfrkla a raději spěchala domů.Na Hyun bina se už ani nepodívala.Však on si ji vezme!Jeho otec ho už přinutí.
Kiki se napil vodky a ušklíbl se...vzpomněl si,že mu vlastně Hyumi o těch pilulkách řekla,ale on to nějak vypustil z paměti,protože měl plnou hlavu starostí jak skrývat jejich lásku před mámou.Hyumi se už chystala,že odejde,když tu se otevřely dveře a vešla maminka,která se již tvářila celkem klidně."Tak děti,jsem zpátky.Moc jsem se za vás modlila a pan farář vám posílá rozhřešení.Myslím,že si dám panáka vodky...synu,nalej mi."
Kiki jí nalil a ona vypila sklenku na ex..."tak,co s vámi budu dělat?"vzdychla"Teď,když jste si zvykli na sex,tak asi nepřestanete,co?"
"Mami...to je trapný..."Kiki si taky nalil vodku.Hyumi měla ubrečený obličej a

maminka si toho všimla.Bylo jí nastávající snachy líto.Určitě má výčitky svědomí,takže se rozhodla,že jim to teda odpustí.Farář jí beztak řekl,že je už jiná doba a v Seoulu se všechno bere trochu jinak."Děti,budu vás tedy brát už jako byste byli zasnoubení,když spolu spíte,ale i tak se za vás budu modlit a budu chodit pravidelně ke zpovědi.A čas od času vám pošlu svěcenou vodu a v té se vykoupete,abyste smyli hříchy.Dnes je doba moc zkažená,takže se to dalo čekat...a ty už nebreč."obrátila se na Hyumi"Ale raději mi řekni,zda byl teda alespoň tvůj první.Nechci mít snachu která spala s více muži."
"Mami..."Kiki zasténal.."ty jsi hrozná...ovšem,že byla panna a já ji bohužel zkazil..to snad už stačí."
"Kiki..nech toho"Hyumi se po něm ohnala a matince přiznala,že před Kikim žádného muže neměla a že miluje jenom jeho a nikdy by na jiného ani nepomyslela."
"To jsem ráda,děti"maminka si nalila dalšího panáka vodky a pak se dětí vyptávala,jak se do sebe zamilovali a zda s tím nemají v práci problémy.Měla obavy,aby Hyumi neublížili novináři a podobně.Hyumi se jí moc líbila i když už nebyla panna a lhala jí.Věděla,že je to beztak chyba Kikiho,ovšem po třetím panáku vodky se už nezlobila ani na něj.Povídali si až do noci a matinka,po těch panácích vodky usnula jako zabitá.Rozhodla se,že zítra odpoledne odjede domů,protože už bylo načase.Měla totiž v kostele nějakou schůzi a pobožnýma kamarádkama,kterým Kiki přezdíval Svíčkové báby.Když Kiki s Hyumi osaměli,tak se na sebe chvíli tiše dívali a pak se políbili.Oddechli si,že už nemusí lhát."Dnes tu ale spát nemůžu...musím do práce."řekla Hyumi a Kiki se smutně pousmál.Mnohem radši by se s ní pomiloval,ale nakonec rozhodl,že ji do recepce odveze.
H:
Kiki ju odviezol a Hyumi odišla k pultu na recepcií. Kiki jej venoval ešte letmý bozk na pery a to už za ním leteli BEAST členovia. Divne sa pozreli na Hyumi, ako keby ju videli prvýkrát a potom aj s Kikim sa niekam zašili. Hyumi zaujala svoju pozíciu pri počítači a na niečo klikala, keď tu prišiel za ňou Hong, zakladateľ a vedúci spoločnosti. Prečo má Hyumi pocit, že pôjde o vzťah s Kikim?
-
Nastal deň D. Smutný deň D. Hyun si vytiahol zo skrine oblek, ktorý na sebe nemal zopár rokov. Bol len na dôležité konania, udalosti a podobne. Dnes sa koná pohreb na cintoríne blízko domu jeho rodičov. Jeho matka dnes bude pochovaná. Dúfal, že Eunka dnes príde na pohreb. Bude potrebovať jej podporu. Prišiel celý v čiernom a už tam bolo zopár ľudí. Za chvíľku sa to nazbieralo. Bola tam aj jeho teta Jiwoon, ktorej bude za sestrou veľmi smutno. Jeho otec tiež trúchlil, veď to bola žena, ktorú nadovšetko miloval, s ktorou splodil krásne dieťa. A mnoho iných dôležitých ľudí, všetci boli z rodiny. Zahliadol tam aj Jiah, ktorý navonok vyzerala, že plače, ale sám dobre vedel, že to iba hrá. Je až moc dobrou herečkou. Každý jej to verí, ale on nie. Moc dobre ju pozná na to, aby ju dokázal odhadnúť. Chcela sa za ním rozbehnúť, ale na to tam prišla Eunka, tiež celá v čiernom, zronená. Hyun hneď prišiel k nej a objali sa ako priatelia po niekoľkých rokoch stretnutia sa. Jiah žiarlila, chcela spraviť scénu, ale je sakra pohreb, tak nemohla. Všetci prišli k truhle, ešte nebola zavretá. Každý ju oplakával, najhoršie bol na tom asi Hyun. Ten skončil na zemi a Eunka statočné žieňa pri ňom stále stála. Nespustila z neho ani oko.
Po tom, ako zakopali truhlu hlboko do zeme, všetci odišli odtiaľ preč. Každý sa zbieral domov. Eunka sa tiež pohla zarovno s davom, ale Hyun zostal stáť a díval sa na zakopaný hrob. Eunka prišla k nemu a dotkla sa jeho ruky:
"Hyun..."
"Nechaj ma prosím samého..."
"Nemôžem."
"PROSÍM!" zakričal na ňu. Zo šoku ho pustila, ale tiež sa nenechala:
"NESMIEM! Nemôžem, lebo by si si ublížil a to ja dovoliť nemôžem. Drž sa mojej ruky a všetku svoju bolesť daj na moje bremená. Všetko bude dobré," zrazu sa na ňu oprel a rozplakal sa. Eunka ho cápala jemne po chrbte, chlácholila ho.
"Nie nebude..." pošepkal, ale už sa tomu viac nevenovali. Iba stálu, objímali sa a plakali. Hyun kvôli mŕtvej matke a Eunka kvôli tomu, ako smutný bol zase on. Ale tiež jej bolo ľúto jeho matky, mala ju rada a dokonca im nadržiavala. Objímala ho tu hodnú chvíľku, aj keď jej tŕpli nohy, kašlala na to. Pre neho sa dokáže obetovať. Nakoniec sa od nej odtiahol:
"Poďme už radšej domov....ideš ku mne? Myslím, že ak zostanem cez noc sám, tak to neprežijem," smutnými očami sa na ňu zapozeral a nemohla povedať nie.
E:
"Nenechám tě přes noc samotného."slíbila Eunka a pohladila ho po tváři.Byla tak nešťastná,když ho viděla.Kdyby tak mohla jeho matku oživit,ale to nebylo možné.Všichni okolo plakali a byla to hrozná situace.Hyun už to nevydržel a odtáhl Eunku do auta.Byl v takovém šoku,že nemohl ani řídit a tak ho musela domů odvézt ona.
Hyumi dostala strach...Hong vypadal vážně a zkoumavě se na ni díval."Musím si s tebou promluvit Hyumi,pojďme do zasedačky."řekl a oba se tam odebrali.Když si sedli,Hyumi znervózněla ještě víc.Myslela,že se napětím až zadusí.
"Asi víš o čem chci mluvit,že?"
"Ano...o mě a Kikwangovi?"
"Přesně tak...vím o vašem vztahu a také jsem četl ten článek v novinách,který podle mě byl pěkná pitomost.Zajímalo by mě,kterého osla to napadlo.Co teď bude s fanoušky...neumíš si představit,co to vyvolalo a vyvolá.Tohle bude skandální.Měli byste mít rozum a váš vztah tajit.Jednou oceníš moje slova.Proč jste se se mnou neporadili?"
"Já se omlouvám,ale to nás nenapadlo...prosím,nezlobte se na Kikiho,to já ho donutila k tomu článku...žárlila jsem."
"Nejraději bych tě vyhodil,ale Kikwang by odešel taky a to nemůžu dovolit.Zřejmě už s tím nic nenaděláme,ale buďte opatrní.Mám tu pozvánku na předávání hudebních cen a vím,že Kiki bez tebe nepůjde,ovšem byl bych rád,kdybyste se tam k sobě moc neměli a ty se vyhýbej novinářům a kamerám.Myslím na tvoje dobro."
"Ale to jako,že nesmím s Kikim chodit?To nemám právo na vztah?I jeho máma mě přijala a má mě ráda."
"Však jsem neřekl,abyste se rozešli,ale abyste byli opatrní a nedávali bez mého svolení články do novin.A nechci žádné skandální fotky,kde se líbáte a tak podobně.Jasný?"
"Ano"vzlykla Hyumi.Cítila se tak ponížená,jako už dlouho ne.Hong přiznal,že vynadá i Kikimu a poznamenal,aby si Hyumi na tu slavnostní akci obstarala pořádné večerní šaty.
"Však se nebojte,"odsekla"já vám ostudu neudělám.Vím,jak se chodí na takové akce."
"Tak se nerozčiluj a raději už běž.Myslím,že jsi pochopila o co mi jde.Teď si promluvím s kapelou a s Kikwangem."
H:
Hyumi rýchlo odišla zo spoločnosti. Hneď za ňou utekal aj Kiki, zabudli, že musia odprevadiť jeho mamu. Keď prišli domov, zobrali jej kufre a išli s ňou na stanicu. Keď už čakala na vlak, rozlúčila sa:
"Deti....tak sa majte. Budem sa za vás modliť a dávajte si pozor!" upozornila ich, dala jednému aj druhej pusu a už išla si niekam sadnúť, približoval sa už aj vlak, tak musela nastúpiť. Zamávala im a Kiki s Hyumi sa vrátili do spoločnosti. Medzitým utekala Hyumi kúpiť si večerné šaty a prichystať sa. Podľa všetkého je to dnes o siedmej večer.
-
Eunka zaparkovala auto pred jeho domom a pomohla mu vyjsť z neho von. Opatrne sa s ním dotrepala domov a keď ho posadila na gauč, išla spraviť čaj. Bolo už síce večer, teda schyľovalo sa k tomu, ale na čaj nikdy nie je neskoro. Ešte našla aj deku, ktorou ho prikryla a zatváral jemne oči. Spať však ešte nechcel.
"Si v poriadku?" spýtala sa opatrne. Hyun prikývol:
"Neboj sa o mňa..."
"Dám ti nejaké vitamíny," rýchlo sa postavila a chcela zobrať niečo, ale Hyun ju chytil za ruku a pritiahol k sebe:
"Ďakujem...že to pre mňa robíš. Že si tu so mnou," pošepkal veľmi tíško. Bol hrozne unavený a dnes to videl na dlhý spánok. Eunka sa iba usmiala, on ruku spustil a mohla pre tabletky. Hneď sa s nimi vrátila a podala mu ich aj s čajom, ktorým ich zapil. Iba sa usmial, oči mal opuchnuté od toľkého plakania a zavierali sa mu. Na to si ľahol na jej nohy. Jeho hlava spočinula tam a hladila ho po vlasoch. Pomaly zatvoril oči úplne a zaspal. Zachrápal a Eunka sa usmiala. Pomaly sa dostala preč od neho a vankúš mu dala pod hlavu. Chcela ísť hore spať do jeho izby, ale nechcela ho tu nechať samého. Prestrela si nejako paplón a podobne na zem vedľa gauča kde spal a prichystala sa na spánok už aj ona.
E:
Eunka usnula,ale jen na chvíli,protože Hyun měl divoké sny a křičel ze spaní.Chudáček malý...nejradši by si to s ním vyměnila a trpěla za něho,ale nešlo to.Přesunula se k němu a hladila ho po znovu po vlasech.Chtěla,aby si trošičku odpočinul.Políbila ho na oteklé oční víčka a pořádně ho zakryla dekou.Pořád byl neklidný a cosi mumlal.Byl tak celý pryč,že spadl z gauča rovnou na její peřinu.Tím pádem se ošklivě bouchl a rázem se probral.
V obchodě měli tolik krásných šatů a Hyumi dlouho váhala,co si koupit,ale nakonec vybrala sexy černé večerní šaty bez ramínek,s korzetem a k tomu si vzala ty černé perly od Kikiho a krásné boty na vysokém podpatku.Také vlasy si pečlivě upravila a nezapomněla na dokonalý make up a nehty.Vypadala nádherně.Byla si jistá,že snad Kikimu ostudu neudělá.Přijela pro ni limuzína společnosti CUBE a v ní už seděla i celá kapela a manažer.Všem to slušelo a Hyumi se na kluky nemohla vynadívat.Oni zase chválili ji.Kiki je však odháněl s tím,že ona je jenom jeho.Doojoon poznamenal,že se na akci moc těší,protože pak bude raut a tam se pořádně nadlábne.Samé delikatesy se budou podávat,jak k jídlu,tak k pití.
Hyumi začala být čím dál víc nervózní a tak ji Kiki přitáhl k sobě až dozadu"Neboj se,nebude to tak zlé,vždyť tam budu s tebou,miláčku."
"Copak ti Hong neřekl,že se máme držet od sebe a nebýt nápadní?"optala se ale on ji ujistil,že na Honga zvysoka kašle,že on ji miluje a do toho mu nikdo nemá co kecat."Mamince se líbíš,takže jsi už načisto moje a Hong to bude muset vydržet.Mrzí mě,že tě tolik ponižoval.Ale já ti to lásko vynahradím...co třeba dnes v noci?Nechtěla bys?"pošeptal jí a kousl ji něžně do ucha...sám musel maskovat ten cucflek make upem,ale nic si z toho nedělal.Hyumi ho odstrkovala a kluci z BEAST se uculovali a křičeli.."PUSU!!PUSU!PUSU!!!"
Tak se nedalo nic dělat.Kiki popadl bránící se Hyumi a políbil ji tak,že skoro ztratila dech.Kluci z kapely vydechli úžasem a začali mohutně tleskat.
H:
Hyumi ukončila bozk skôr než Kiki plánoval:
"To by stačilo....ešte nás odhalia!" schytila Kikiho za ruku a keď už boli na mieste plných reflektorov a kamier, pustila sa ho a išla do ústrania. Kiki nechcel súhlasiť, ale dominantná Hyumi nezmenila názor. Zostane pekne v úzadí. BEAST teda si sadli na svoje miesta a Alex stála pri nich, potom si tiež sadla, keď sa začala cítiť nadmieru trápne. MC privítal hosťom a celý program sa mohol začať.
-
"Hyun!" vykríkla Eunka. Ten pád bol vážne silný. Akoby na zem padol celý nábytok a nie Hyun.
"Si v poriadku?" pomohla mu postaviť sa a znovu si sadnúť na sedačku.
"Do riti ako ma bolí hlava!" zanadával, kým si držal hlavu a vyzeralo to, že čoskoro odpadne. Hlava sa mu musela naozaj nepríjemne točiť, keď sa tak zúbožene tváril. Asi tie lieky mali opačný účinok.
"Eunka...je mi zle...asi budem vracať..." Eunka rýchlo zbehla pre lavór a uterák, keby naozaj musel vracať. Lenže hneď ako sa vrátila, znovu spal. Aspoň si to teda myslela. Lavór s uterákom položila na zem a prišla k nemu, aby ho pekne zakryla dečkou. Na to sa zrazu šeptom ozval. Teda nie šeptom ako takým, ale tichším hlasom, ktorý jej priam dunel v ušiach. Má tak krásne prenikavý hlas.
"Láska moja...." Eunka zastala rukami, kým ho zakrývala. Zrazu jej chytil ruku. Vyzeral, ako keby mal vysoké horúčky a bol na smrteľnej posteli.
"Hyun..." pošepkala s obavami.
"Ďakujem..." usmial sa a trochu otvoril oči, aby na ňu videl. Eunke sa zbiehali slzy. Pri pohľade na tak zúboženého Hyuna sa fakt nedokáže dlho dívať bez toho, aby nevyronila ani jednu slzu.
"Hyun....ach...budeš v poriadku?" Hyun sa však iba usmial:
"Zlatko, budem neboj sa o mňa. Len mi je zle. Zajtra budem fit ako rybička."
"Nemám zavolať lekára?" už sa chystala natiahnuť pre mobil ležiaci na stole pred nimi.
"Nie, ty si mojím osobným lekárom. Ty si môj liek," natiahol k nej ruky a ona priložila svoju hlavu na jeho hruď. Takto tam ležala, až kým znovu nezaspal. Podvihla hlavu, aby skontrolovala jeho stav. Spal, tuho ako bábo s dobrými pamperskami z tej dokonalej reklamy. Rozhodla sa, že takto tu zostane ležať. Bolo jej dobre a Hyunovi určite tiež. Nakoniec zaspala aj ona a tentoraz ich v spánku žiadne zlé sny ani nič podobné, nevyrušili.
E:
Spalo se jim dobře,akorát ta pohovka byla pro dva docela malá a tak byli k sobě namačkaní jako sardinky.To jim,ale vůbec nevadilo...alespoň se jim zdály krásné sny.Eunka nakonec skončila,tak že ležela na Hyunovi...prostě si tam její tělo ve spánku samo namířilo.Asi holt vědělo,kde se spí nejlépe.
Slavnostné předávání hudebních cen začalo.V hledišti bylo mnoho slavných kapel a Hyumi jen zírala,když viděla naživo SHINee,BAP nebo Infinite...Něco takového by ji ani ve snu nenapadlo.Bylo to jako v pohádce.Kiki se spíš díval na ni a představoval si ji bez šatů,ale dlouho si to užívat nemohl,protože BEAST získali cenu za nejlepší video a potom cenu fanoušků za nejoblíbenější kapelu,takže museli na pódium a tam museli i pronést děkovnou řeč.Na závěr programu měli zazpívat a tak šli do šatny.Hyumi tam osaměla s manažerem.Po písničce a následném potlesku,začal večírek s občerstvením.Novináři se seběhli na slavné osobnosti jako piraně a sbírali fotky a rozhovory.Kiki byl na roztrhání.Hrozně moc novinářů ho nahánělo a zpovídalo.Doojoon jedl kaviár a chlebíčky,popíjel víno a cpal se dortama a bylo mu úplně fuk,že ho tak reportéři fotí.Bude holt mít v novinách samé krásné nenažrané fotky.Hyumi by se nejraději vypařila,tohle už nebylo nic pro ni.Zlobila se na Kikiho,že ji v tom nechal samotnou a nevšímá si ji.Všechny ty celebrity kolem ji ničily...copak ona sem patří?Woonie se na ni zašklebil cestou na záchod,kam se chtěl na chvíli ukrýt,ovšem byl chycen novinářem,který ho následoval až na "pány".U barového pultu bylo celkem prázdno,tak tam Hyumi zamířila a objednala si drink.Popíjela piňa coladu a smutně uvažovala nad Kikim a jejich vztahem.Pokud by se stále opakovaly podobné akce a Hong tak soptil...kdoví jak by jejich vztah přežil.Tohle ji mrzelo.Proč se Kiki nevytrhne novinářům a nejde za ní!Skoro se až rozplakala.Ani si nevšimla,že si vedle ní někdo sedl."Ahoj..."oslovil ji a ona poznala Taemina ze skupiny SHINee.Zakoktala se a taky ho pozdravila.Pozval ji na další drink a zeptal se jak se jmenuje a s kým tu je.Hyumi odpověděla,že pracuje pro CUBE a pozvání na drink přijala.Taeminovi to moc slušelo...musela uznat,že naživo je ještě krásnější,než na obrazovce.On na ni hleděl docela okouzleně.Tak půvabnou dívku dlouho neviděl.Měla tak krásné oči a úsměv...doufal,že mu hned tak neuteče.Rád by ji víc poznal a strávil s ní zbytek večera u baru.
 

2 people judged this article.

New comment

Log in
  Don't you have your own web yet? Create it for free on Blog.cz.
 

Actual articles

Advertisement