Kaktusová Láska 26

28. may 2012 at 17:19 | 휴미 & Eunka |  Kaktusová Láska
Tak...s Eunkou pracujeme na predposlednom diely a vyzerá to, že posledným bude 35.diel :) tešte sa ;) snáď do konca roka to sem dopridám postupne:D tešíme sa na komenty ;)

26


E:
"Miláčku...tahle postel se asi celá červená,z toho co tu viděla"poznamenala Eunka."doufám,že tu zůstaneš přes noc.Mohli bysme si to i zopakovat...a neboj se,ta antikoncepce je účinná,tak nemusíš pospíchat ven...i když...co bys dělal,kdybych otěhotněla?"
"Určitě bych vozil kočárek,zlato."poznamenal celý udýchaný.Tak divokou přítelkyni ještě neměl.Eunka byla hotový uragán."Myslím,že je dobře,že jsme nešli na tu koupel.Co kdybys už po ní nebyla takováto?"

"No,to bys měl smůlu...asi by sis musel koupit nafukovací pannu Andulu.Ta se tu prý hojně prodává."
"Já nechci Andulu,já chci tebe...."zaskuhral Hyun a Eunka se nijak nebránila.
Kiki přemýšlel a naoko jako šel Hyumi vyprovodit.Nechal však otevřený zadní vchod a rozhodl se že Hyumi ustele poblíž bazénu.Byl tam takový malý pokoj na převlékání,kde byla pohovka.Tiše jako myšky se tam přesunuli a Kiki pak šel nahoru dát mamince dobrou noc.
"Synku,doprovodil jsi svou milou?"
"Ano,mami."
"Líbali jste se?"
"Ne,mami..."koktal"jenom na tvář na dobrou noc."
"A ovládáš se synu ve svých choutkách?Nemůžeš to ubohé dítě děsit.Ta jistě nikdy nahého muže neviděla."
"To je pravda,mami ona se moc stydí.Když viděla mou fotku,kde jsem do pasu nahý,tak mi vynadala a roztrhala ji."
"Dobře udělala,ty syčáku.Nesmíš se tak předvádět.A po svatbě se snaž,aby se jí to s tebou líbilo.Ne abys na ni spěchal.I když,táta tě bude muset poučit.S těmi dětmi je kříž..."vzdychla a poslala ho spát.Kiki souhlasil ale místo do postele upaloval za Hyumi.Ta ho čekala na pohovce,oblečená v sexy noční košilce.Sotva vešel,strhala z něj kalhoty a boxerky."Chci tě vidět nahého"rozkázala a sundala mu i tričko."Budeš se mnou spát úplně nahý.Miluju nahaté chlapy."
"Cože?"
"Neboj...jenom tebe,lásko.Nikdo jiný mě nahý nezajímá.Nahota sluší jenom tobě."Políbila ho a nechala se taky svléct.Dopadli na pohovku,až zapraskala."Hyumi,ty jsi sexuální piraňa..."sténal Kiki a chtěl se jí pomstít za to dráždění pod stolem.Drsně ji opřel o pohovku a vnikl do ní zezadu.Hyumi překvapeně vyjekla vzrušením.Cítila jak do ní přiráží,až se pohovka otřásá.Rukama ji držel kolem pasu a pak si začal krát s jejíma bradavkama.Pohled na ni ho rozpaloval ještě víc.Byl celý nadržený.Zrychloval až byl celý mokrý potem.Hyumi si pomstu vychutnávala,jako nikdy předtím.Co na tom,že zase skončili v posteli.Když to se prostě nedalo vydržet.A čím víc je maminka hlídala,tím horší to bylo.Zakázané ovoce holt nejvíc chutná.Kiki neodolal a protože Hyumi měla ty pilulky,tak nijak nespěchal a udělal se do ní."Já tě miluju..."sténal přerývavě a málem umřel rozkoší.
H:
Hyumi si ho k sebe privinula a obdarovala bozkami:
"Aj ja ťa milujem...som šťastná a veľmi," pozrela sa mu do očí. Možno to vyzerá, že sú spolu len kvôli sexu a možno to vyzerá, že sa majú radi len preto, alebo skôr že z Kikiho strany to tak vyzerá, ale po tom ako sa pozrela tak detailne do jeho očí, spoznala v nich úprimnosť. To je len chudáčik taký celý nadržaný, ale inak ju naozaj miluje. Teraz si je viac než istá, že je to naozaj skutočná láska. Zrazu mu venovala vrúcny bozk plný citov. Kiki sa až začudoval:
"Wow...tak si ma už dlho nepobozkala," zavrčal a Hyumi sa zasmiala:
"Ty uličník!" prisala sa perami ako pijavica na jeho krk a vytvorila mu tam nepekný cucflek. Tu sa pozastavila:
"Aj jaj....keď to uvidí tvoja mamička...bude zle," chytila sa za pery a karhala sa. Kiežby sa nenechala zviesť svojou túžbou a neurobila mu to tam.
-
"Milujem ťa," usmiala sa na neho. Znovu sa na neho dívala. V tom ju však prepadol spánok a zaspala. Ani nevedela ako, očné viečka sa zavreli a upadla do ríše snov. Hyun sa iba zasmial. Iba sa natiahol pre deku, ktorou sa zakryli, teda presnejšie ktorou ich zakryl a hlavne ju pekne zababušil, aby jej nebola zima. Ešte vstal z postele a skontroloval teplotu domu. Bola akurát. Pustil trochu klímu čo tam mala a ľahol si naspäť. Tiež sám ani nevedel a zaspal.
Na ďalší deň sa zobudil prvý Hyun. Zobudil sa na divné vibrácie mobilu. Zistil, že mu niekto volá. Otec a to bolo len deväť hodín ráno!:
"Prosím..." ospalo prijal hovor. Behom pár sekúnd, sa na jeho tvári zračila vystrašená grimasa, priam až sa schyľovalo k plaču. Rýchlo zložil mobil a začal sa obliekať. Na to sa zobudila Eunka a spýtala sa ho, kam ide. Ten bol v takom šoku, že jej nič nepovedal a upaľoval preč. Eunka sa začudovala, tiež vystrašila. Rýchlo sa obliekla a utekala za ním, nevedno kam. Ten utekal niekam na taxík a nasadla k nemu tiež. Taxík ich mal zaviesť domov k jeho rodičom. Tu adresu poznala. Pozrela sa na neho a čakala na vysvetlenie. Ten sa však tváril, ako by tam nebola. Namiesto toho mu stekali z očí slzy a choval sa ako blázon. Teraz sa ho bála. Vyzeral ako nebezpečný psychopat. Hneď ako zastavil taxík a oni vystúpili, utekal dnu a ona za ním. Lenže bola skôr viac pozadu, bála sa jeho rodičov. Hneď si všimla jeho otca a ten tiež nevyzeral dvakrát dobre. Hyun mu niečo povedal, otec jemu a Hyun spadol na zem. Začal hrozne plakať. Eunka sa začudovala. Prišla bližšie a neušlo jej zopár slov:
"Je mi to ľúto synku....zomrela dneska ráno o piatej...mala rakovinu pankreasu v poslednom štádiu...zistili to až z pitvy...nikto o tom nevedel..." Eunka až teraz došlo, o kom je reč. Takže jeho matka zomrela? Nechcelo sa jej to veriť. Normálne sa zatackala, v akom šoku bola. Zbiehali sa jej slzy do očí, hlavne keď videla, ako trpí Hyun. Nikdy ho nevidela takto kľačať pred staršou osobou a vôbec pred niekým. Ten pohľad bolel.
E:
Eunka byla úplně zoufalá.Nejraději by běžela za ním a objala ho,ale byl tam ten jeho otec a toho se bála.Hyunův otec,ještě cosi povídal a pak pomalu odcházel.Eunka si rychle schovala za sloup a čekala,až zmizí z dohledu.Pak ihned nedočkavě běžela za Hyunem a klesla k němu na zem."Miláčku,to je tak strašné"vzlykla"je mi to tak líto.Musíš být úplně na dně..."Objímala ho a plakala taky."Měla bys jít,otec se za chvíli vrátí.Šel jenom zavolat dalším příbuzným.Jestli tě tu najde,bude se zlobit."
"Ale jak tě tu mám takhle nechat,to mě úplně ničí...chtěla bych být s tebou.Ale,když myslíš,že je to tak lepší,odejdu."Otřela mu slzy z tváře a podívala se na něj tak,že se mu až srdce zastavilo."Miluju tě!A budu vždycky s tebou."řekla a odešla.Měla štěstí,jeho otec se vrátil ihned po jejím odchodu a zamířil rovnou za synem.
Hyumi přespala v pokoji u bazénu a Kiki tam byl s ní až do rána.Ovšem vstal dříve,aby nachystal snídani pro maminku a Hyumi musela rychle vymyslet,co dál.Nechtěla,aby ji matinka načapala,ale ta divoká noc ji vyčerpala.Vůbec se jí nechtělo vstávat.Nakonec to Kiki vyřešil po svém...doprovodil matku na ranní modlitbu do kostela a napsal Hyumi sms,aby rychle odešla z domu a přišla tak za hodinu,jako na návštěvu.
Když Hyumi přišla,oblečená v dlouhé sukni a tričku,Kikiho matka dělala oběd."Ach,zlatíčko,to jsem ráda,že jsi přišla,určitě ses dobře vyspinkala"
"To ano,"odpověděla Hyumi a raději se dívala do země,protože se popravdě moc dobře nevyspinkala a zato mohl Kiki.Ten se tvářil jako nevinný andílek a maminka ho pochválila za to,že byl s ní v kostele."Možná z něj mohl být kněz"prohlásila"ale teď už je na to pozdě.To by se zase nemohl oženit s tebou a dát mi vnoučátka.Ale třeba budete mít hodně synů a jeden by pak mohl knězem být."
"Ale mami...moji synové budou hudebníci a založej slavnou kapelu."
"Tak to ne"Prohlásila Hyumi"moji synové budou po mě.Určitě budou pilně studovat a budou hodní na maminku."
"Přesně tak,drahá...hudby už tu máme dost.Beztak to lidi jenom kazí.Když vidím ty nemravné pohyby,které Kikwang předvádí na pódiu a jak se pořád osahává s Wooniem,tak je mi zle.Dlouho jsem měla obavy,zda není gay,ale naštěstí chodí s tebou a má rád ženy.Mě teda gayové nevadí,pokud chodí do kostela,ale chci ty vnoučata."
H:
Kiki aj Hyumi jej dali za pravdu. Jeho maminka si zrazu všimla, že má na krku šál. Preto prišla k nemu a chcela mu ho dať dole. Hyumi sa podlomili kolená. Skoro na to jeho matka prišla.
"Och mamii, nechytaj to! Bolí ma hrdlo, preto tam ten šál mám, ale nedávaj mi ho dole."
"Och chudáčik, to ťa v spoločnosti tak vyčerpali?" posmutnela jeho matka, ale našťastie to nechala plávať. To je to hlavné.
-
Eunka odišla rýchlo domov. Sadla si na posteľ a tvár si zakryla rukami. Bolo jej do plaču, ale nedokázala zo seba dostať ani slzu. Prečo?
"Otec," prišiel Hyun bližšie k otcovi. Ten schytil Hyuna za ruku a doviedol ho do domu. Tam si obaja sadli a otec poprosil služobnú, aby im spravila čaj, dobre teplý a upokojujúci. Keď si Hyun odpil, otec začal:
"Synu...tvoja matka zomrela, zajtra je pohreb..."
"Hm..." odvrkol iba. Ešte sa potrebuje poriadne vyplakať.
"Synu...je to dôležité. Sen tvojej matky bolo vždy, aby si si vzal Jiah. Chcem, aby si jej posledné želanie splnil. Urobil by si to?" Hyun zrazu skamenel. Ako ho môže otec o niečo také žiadať? A to bolo želaním jeho matky? Veď doteraz si pamätá, ako mu aj Eunke jeho matka nadržiavala:
"A-ako je to mo..."
"Bola to lož..." skočil mu do reči otec. Dobre vede, čo sa snaží povedať. Hyun bol viac než mimo. Šálku čaju musel položiť na stôl, inak by mu vypadla a celá sa rozbila.
"O-otec! Ako to vieš? Si si istý?" nemohol tomu veriť. Poslednou vecou zo záveti aby bolo práve toto?
"Ver mi...tvoja matka mi to hovorila, aj napísala list, ktorý som však už nenašiel, pretože ho spálila. Nechcela aby si to našiel. Lebo vedela, že jej veríš. Synu...je to posledná vec, posledné prianie tvojej matky pred smrťou. Splnil by si ho?" Hyun si vzdychol. Áno, je pravda, že jeho matka zomrela, ale znamená to naozaj, že to musí spraviť?:
"Nie otec...ja...nemôžem..." postavil sa a odišiel. Otec ho chcel zachytiť, ale Hyun bol naštvaný, slzy stekali po tvári a musel okamžite ísť domov a zavolať Eunke. A možno aj nezavolať. Je teraz vôbec vhodný čas ju zavolať?
E:
Nakonec zavolat nedokázal,bylo mu tak hrozně,že nedokázal ani promluvit.Tak hrozné věci se děly...Ta smrt a navíc ještě otec s Jiah...něco tak strašného najednou!To se nedalo vydržet.Otevřel si láhev soju a napsal Eunce alespoň sms,že se zítra koná pohřeb a že by byl rád,kdyby přišla.Pak odložil telefon a zhluboka se napil.
Cucflekové nebezpečí bylo zažehnáno,ale i tak se Kiki a Hyumi museli mít napozoru.Máma měla oči všude.Při jídle toho raději moc nenamluvili.Kikiho matka uměla moc dobře vařit a Hyumi velice chutnalo.Umínila si,že se bude snažit,aby se taky ve vaření zlepšila.Kiki jedl rád a měl velké štěstí,že to na něm nebylo vidět.Zřejmě ty kila shazoval na koncertech a s ní v posteli.Maminka vstala,aby jim přinesla ještě dezert,ale jako na potvoru zakopla o Hyuminu kabelku.Málem upadla a jak balancovala,aby vyrovnala váhu,tak to bylo ještě horší.Kabelka se celá vysypala a Hyumi vyjekla.Celý obsah kabelky se válel na zemi a mezi rtěnkou,kapesníky,doklady a klíči od domu ležela krabička s antikoncepcí.V Hyumi a Kikim by se v té chvíli krve nedořezal.Maminka se sklonila a snažila se nacpat věci do kebelky...pak vzala do ruky krabičku s antikoncepčními pilulkami a zbledla."Co to je?To je antikoncepce...proč?Vždyť vy spolu přece nespíte...a nebo snad spíte?Děti,co to má znamenat!!!Taková ostuda.Co si jen počnu!To jste neměli dělat."
"Ale mami to..."koktal Kiki a doufal,že Hyumi vymyslí nějakou lež.Ta už ale měla lhaní dost.Kikiho máma na ni byla moc milá a ona se jí styděla lhát.Tak pokorně přiznala,ža tu antikoncepci opravdu bere a že spolu spali.
"To tě určitě donutil tenhle zkaženej syčák!"Vykřikla matinka"Kdoví jestli tě neznásilnil a nekoupil ti tyhle ohavný pilulky.On je všeho schopnej a ti kluci v kapele ho jenom kazí."Vrazila Kikimu pohlavek,až se zapotácel."Mami já jsem ji neznásilnil,to bych jí nikdy neudělal.Copak mě máš za takovýho hajzla!"Bránil se Kiki a maminka ho liskla ještě jednou."Au,to bolí,mami...proč mě biješ?"
"Velmi jsi mě zklamal,synu."řekla matka a Hyumi se rozhodla Kikiho bránit."on za to nemůže sám...to jsme chtěli my oba.Opravdu to bylo dobrovolně...neznásilnil mě.To bych ho určitě kopla mezi nohy,neboj mami."
"A kolikrát jste to dělali?"Zeptala se máma"Musím to vědět,abych věděla kolik otčenášů si za vás mám dát."
"No....já už ani nevím..."Kiki se snažil počítat,ale moc mu to nešlo.Dělali to přece hodněkrát a tak jen bezmocně krčil rameny.
"To to bylo tolikrát,že si to ani nepamatuješ!"Křižovala se matinka a Hyumi byla hanbou celá rudá."Kdy jste to dělali naposledy?"zeptala se máma znova a zkoumavě se na syna podívala.Ten zrudl a nakonec vykoktal,že včera v noci.Z toho matinku málem ranilo...musela se napít vody a raději by si snad dala panáka vodky."Děti...já nemám slov!Taková zvrácenost.Já tu spala a vy jste zatím dělali tak hrozné hříšnosti!Musím okamžitě ke zpovědi a vyzpovídám se i za vás.Až se vrátím,tak to budeme řešit dál."Rychle se převlékla a spěchala k nejbližšímu kostelu.Hyumi se hanbou rozbrečela a Kiki šel otevřít tu vodku.
H:
"Čo budeme robiť..." zabedákala Hyumi. Bola v koncoch. Jeho matka to zrejme zobrala naozaj za špatný koniec:
"Tie tabletky sprosté!"
"Čo si mi ani nepovedala, že ich berieš?" spýtal sa úplne vážne Kiki. Hyumi spozornela a takmer stratila dych:
"Teraz mi to nebodaj zazlievaš?" postavila sa. Bolo jej ešte viac do plaču. Rozhodla sa, že pôjde za jeho matkou a vyrieši to sama. Ak to bude chcieť vyriešiť Kiki, nič nedopadne dobre. Bude to ešte horšie. Musí jej aj vysvetliť, že Kiki taký nie je, v žiadnom prípade.
-
Hyun pil až do noci. Pritom myslel na svoju matku a na Eunku. Potom na rozhovor s jeho otcom. Dáva to vôbec zmysel? Nedáva:
"Ako je to možné..." nešlo mu do hlavy, ako to, že zrazu jeho matka by chcela, aby bol s Jiah. Zrazu mu niekto zazvonil pri dverách. Išiel otvoriť aj s fľašou v ruke:
"Ahoj zlatko. Och ty piješ? Daj aj mne," dala mu bozk na líce, zašla pre poháre a sadla si na fotelku do obývačky. Hyun prekvapene si sadol k nej a nechápal, čo tu robí:
"Čo tu chceš?"
"Počula som to o tvojej mame....mrzí ma to," chytila mu ruky a zrazu pevne objala. Jiah sa spustili slzy:
"Je mi to tak ľúto...mala som tvoju mamu strašne rada," objímala ho najpevnejšie ako sa dalo. Hyun sa nejak nebránil. Ale keď mu začala dávať bozky na krk a chcela mu vyzliecť košeľu, odsunul ju od seba:
"Čo to robíš? A vôbec, prečo si tu?!" bol hrozne naštvaný.
"Tvoj otec mi povedal, nech prídem. Počula som o tom prianí tvojej matky. Rozmýšľala som. A čo ty?" zahrabla sa mu rukami do vlasov. Jej ruky odpratal zo svojej hlavy dole a poriadne ňou šlahou vedľa:
"Počúvaj ma....choď preč a daj mi pokoj! Nechcem ťa tu!" zamračila sa:
"Fajn, aspoň sa tu prejdem a počkám kým vychladneš," odišla preč, presnejšie vyšla hore do jeho izby. Mala plán. Že tu na jeho posteli akože zaspí a potom to neskôr nejako využije. Ako prechádzala izbou, zrazu našla kúsok látky trčať spod postele. Zdvihla to. Boli to nohavičky, pekne tangáčové. Zľakla sa a spadli na zem. Lepšie sa na ne prizrela. Neboli jej. Zobrala ich ešte do rúk:
"To sú určite tej mrchy!" naštvala sa. Rozhodla sa, že si tie tangáče zoberie. Možno to neskôr využije. Zišla dole zo schodov a tam videla Hyuna spať. Vzdychla si:
"Idiot," a odišla preč.
 

1 person judged this article.

New comment

Log in
  Don't you have your own web yet? Create it for free on Blog.cz.
 

Actual articles

Advertisement