Kaktusová Láska 15

12. april 2012 at 19:21 | 휴미 & Eunka |  Kaktusová Láska
Zase by som poprosila komentíky ;)

15


E:
Jenže Jiwoon neměla čas vysvětlovat Hyunovi,jak tu zmiji dostala pryč.Eunka měla vysokou horečku a ona hned běžela pro nějakou vodu a obklady.V duchu proklínala tu mrchu a slibovala jí samou smůlu.Hyun byl z toho všeho nešťastný.Tohle se vůbec nemělo stát.Přikryl Eunku dekou a odhrnul jí z tváře mokré vlasy.Vypadala vyčerpaně a vůbec ho nevnímala.Cosi mumlala a občas i vykřikla jako by se jí zdál strašný sen.
Kiki vyběhl za Hyumi a bylo mu jedno,že jde ven bez přestrojení a že ho může každý poznat.Musí to se svou milovanou láskou vyřešit.Takhle to

nejde.Bylo mu do pláče.Potom,co se tak krásně milovali,by se měli rozejít!To nikdy!!!
Našel Hyumi na té lavičce,jak pláče a celá se chvěje.Trochu se ochladilo a ona měla jen tenké letní tričko a sukni."Hyumi!"přisedl k ní a přitáhl si ji k sobě."Prosím...nezlob se už.Já tě opravdu miluju.Věř mi."Chtěl aby se na něj podívala,ale ona odvracela tvář a plakala.Nevěděl co má dělat.Nechtěl ji ztratit."Miláčku",klekl si před ni najednou a objal její kolena"Já ti opravdu nechtěl ublížit.Netušil jsem,že to špatně pochopíš.Měl jsem ti to dopředu říct a poradit se s tebou,co mám říkat novinářům.Vím,že to byla chyba,ale už to nezměním.Odpusť mi to.Bez tebe můj život nemá cenu.Podívej se na mě prosím....vždyť tahle lavička je památkou naší lásky...tak se už nehněvej.co mám udělat,abys mi odpustila."Prosil a vypadal jako hromádka neštěstí.
Hyumi trochu zvedla hlavu a poočku se na něj podívala.Zarazilo ji jaký žalostný výraz měl v tváři a taky se mu na řasách leskly slzy.To ji trochu obměkčilo.
"Proč jsi to udělal.."zašeptala"Já se nebojím novinářů...nemusíš mě tajit,jako by ses za mě styděl.Nebo se za mě stydíš?"Vyjekla.
"Ne!Jak tě to mohlo napadnout,lásko!Jak bych mohl.Ty jsi můj poklad a taky ta nejlepší žena na světě.To ty by ses měla stydět za mě,jaký jsem hloupý a zlý,když ti takhle ubližuju.Měla bys mě zbít."
"A k čemu by mi to bylo"odsekla a tvářila se trochu přístupněji.Využil toho a sedl si vedle ní a přehodil přes ni svoji bundu.Celá se třásla a konečně si uvědomila,že utekla z práce a může z toho mít problémy.To ji zase rozplakalo."Teď mě kvůli tobě vyhodí i z práce,"postěžovala si a choulila se do tepla jeho bundy."Nevyhodí,lásko,já to svedu na sebe.Nedovolím,aby tě vyhodili.Bez tebe bych tam už nepracoval ani já.Ach proč nejsem obyčejný kluk.Měli bychom to lehčí."Vzdychl a pak neodolal a Hyumi políbil.Nejdříve se jeho rtům bránila a cukala sebou,ale když jemně přejížděl jazykem po jejích rtech a přitiskl se k ní celým tělem,podvolila se.Hladil její tvář a vlasy a líbal ji i na uslzené tváře.Moc ji miloval.Hyumi zasténala a užívala si všechny ty doteky.Venku začalo drobně poprchat a tak Kiki vzal Hyumi do náruče a utíkal s ní do recepce.Cestou ji nepřestával líbat.
H:
Po príchode do spoločnosti, Hyumi prišla k recepcií a podala Kikimu cez pult bundu, ako keby sa mu vyhýbala. Kiki sa chcel nahnúť a pobozkať ju, ale Hyumi sa stále trošku bránila.
"Hyumi..." riekol tíško a Hyumi sa tvárila, akoby ho nepočula. Na to zazvonil telefón na recepcií a musela to zdvihnúť. Na to začala ignorovať Kikiho, ktorý si myslel, že už to dal do poriadku. Stále to však nebolo úplne v poriadku. Kiki teda odišiel hore za ostatnými, lebo ich čakal istý rozvrh práce.
"Prosím.." ozvala sa Hyumi. Na druhej linke sa ozvalo dievča, fanúšička. Nechápala, odkaiľ má na nich číslo. Akože bez slušnosti si vypýtala k telefónu Kikwang:
"Prepáč drahá, ale nemôžem ti ho sem zavolať, pretože niečo robí a má zakázané sa takto rozprávať s fanúšikmi...mimochodom, odkiaľ máš číslo?"
"Do toho Vás nič! A chcem ho k telefónu! Je to totiž len a len môj chalan, môj budúci manžel, tak či tak nemá žiadnu babu," to dievča sa očividne zasmialo. Hyumi pískla a naštvane odvetila:
"A VERU MÁ! Tak ho neotravuj!" silno buchla slúchadlom na príslušné miesto, čím hovor ukončila:
"Tá mrcha!" dostala mierne nervy.
-
Pred tromi hodinami:
Jiah sa smiala, kým sa dívala ako Hyun uteká preč. Vzdychla si a išla do obývačky, že si zapne televízor a niečo pozrie. Nedúfala, že Hyun ju naozaj nájde. V tom prišla dole Jiwoon za ňou a ponúkla jej čaj s úplne milým úsmevom:
"Nech sa páči..."
"Jiwoon, si zlatíčko! Och, škoda len, že mi nepomôžeš s Hyunom," Jiwoon sa nenávistne usmiala, pritom mala dobre premyslený plán, ako sa tejto beštie zbaviť. Jiah sa čaju napila a zrazu začala kašlať:
"Fuj! Čo si do toho dala?"
"Preháňadlo madam," pokojne držala v ruke tácku a odpovedala, ako keby bola čašníčkou niekde v reštaurácií.
"M-madam??! Som slečna....počkať..p-preháňadlo?!" naštvala sa, postavila sa a chcela Jiwoon jednu streliť, ale na to ju prehnalo a musela utekať na záchod. Hneď ako sa vrátila, chcela Jiwoon vynadať:
"Ty malá...!" Jiwoon však jej ruku, ktorá jej chcela streliť, zachytila a vysvetlila jej, kam patrí:
"Na mňa ty dvíhať ruku nebudeš....vraj slečna...madam si aj tak nezaslúžiš. Nikdy som ťa nemala rada a nemáš tu čo robiť. Radila by som ti odísť skôr, než ti spravím zo života peklo..." zaiskrili jej oči ohňom. Žeby práve podpísala zmluvu s diablom? Jiah si niečo odvrkla a odsotila jej ruku zo seba dole:
"Ako chceš....mrcha!"
"Kto je tu mrcha?!" zrazu ju schytila za krk a začala trochu škrtiť a tlačiť ku stene:
"Komu si to povedala? Ty špina..."
"P-pusti ma!"
"Pustím ťa, keď mi sľúbiš, že odídeš! Nepochopila si to?! Majú sa radi a ty tvojím chovaním im iba dopomáhaš aby sa mali ešte radšej. Pretože si uvedomia, že dokážu prejsť aj ťažkými prekážkami. Čo je len dobré...ale ešte raz rozplačeš Eunku alebo naštveš môjho synovca, tak si ma fakt nepraj!" pustila ju a zavolala nejakému pánovi, ktorý mal prísť vyzdvihnúť Jiah, odviesť na letisko a zbaviť sa jej. O pol hodinku aj prišiel a naštvaná Jiah aj s kuframu vyšla z domu a Jiwoon jej nadšene kývala:
"A už sa nikdy nevracaj!....mrcha," posledné slovíčko si povedala viac menej pre seba.
Eunka bola stále trochu mimo a Hyun bol stále pri nej. Strážil ju ako oko v hlave. Eunka trošku zakašľala, čo nehovorilo o ničom dobrom. Jiwoon doniesla ďalšie lieky a Hyun si od nej zobral uterák, ktorým jej začal utierať vlasy a tvár, ktorá sa potila z horúčky. Zakryl ju čo najviac, aby najviac aj vypotila. Jiwoon ich teda nechala osamote a Hyun zostal celú noc pri nej. Párkrát ju pohladil po tvári, pobozkal jej ruku, ktorú jej držal tak, ako v tých filmoch zvyknú ľudia držať svojich milovaných za ruku, kým ležia na nemocničnom lôžku.
"Hyun..." vyšlo zrazu z nej a spozornel. Znovu ju pohladil:
"Miláčik..." otvorila trochu oči:
"Je mi tak horúco..." Hyunovi sa valili von slzy. Vonku prestalo pršať, za chvíľu začne byť zase teplo a ona tu chudinka musí ležať zakrytá takou hrubou dekou, že sa diví, že tu vôbec bola. Ale tak Jiwoon myslí naozaj na všetko.
"Zlatko, ako ti je?" priložil ruku na jej čelo a Eunka sa chcela posadiť:
"Nie, musíš ležať, inak ti bude horšie."
"Prečo som tu? Čo sa stalo?" Hyun sa usmial:
"Jiah tu už nie je. Jiwoon sa jej zbavila."
"A...čo tu robím?"
"Našiel som ťa na lavičke, bola si premoknutá a takmer si mi odpadla. Doviezol som ťa späť a teraz tu ležíš v strašných horúčkach. No...nenamáhaj sa," pobozkal ju na čelo. Eunka sa zrazu rozplakala, ale bol to vzlyk presne chorého človeka:
"Hyun...mrzí ma to."
"Miláčik...neospravedlňuj sa. Som rád, že si v poriadku, tak sa o nič netráp."
"Budeš tu so mnou?" potiahla nosom.
"Celú noc...a celú večnosť," zrazu nadvihol deku, aby si mohol ľahnúť k nej.
"To nerob...budeš chorý."
"Nech som...budem aspoň s tebou ležať v posteli," vyplazil jazyk a okolo jej pása dal svoju ruku, hlavu priložil na jej hruď a tým jej dodal väčší príjem tepla. Nie na darmo sa hovorí, že teplo vzniká, keď sa obtierate telo o telo.
E:
Eunka se konečně trochu usmála.Potěšilo ji,že je ta mrcha pryč."Opravdu tu není?"zašeptala a pohladila Hyuna ve vlasech."To je dobře.Už ji nechci ani vidět.Neřekla jsem ti nějaké ošklivé věci?"Přemýšlela"Skoro nic si nepamatuju."Dodala unaveně a smutně."Já se bojím,že tohle špatně skončí.Ty jsi tak slavný a já obyčejná.Ty jsi krásný a já nic zvláštního...no a tvůj otec mě nemá rád."postěžovala si a zase se roztřásla."Teď je mi zas hrozná zima."řekla a přitáhla deku blíž.Hyun se ji snažil dál zahřívat a když už nic nepomáhalo,začal pokrývat její tělo horkými polibky.
Hyumi zuřila.Taková drzá fanatická fanynka!!!Hned by ji popadla za vlasy a vytrhala jí je.Za to může ten hloupej článek v novinách.Tu noc jí zavolaly na rečepci ještě tři takové potvory a dělaly si nároky na Kikiho.Hyumi by ten telefon nejraději rozšlapala a tak to přepla na záznamník.Když BEAST dodělali svou práci,bylo čas jít spát.Kiki ale neměl na spánek ani pomyšlení.Místo toho běžel na recepci a doufal,že má jeho Hyumi už lepší náladu.To se však ošklivě spletlo.Sotva ho uviděla,chytla ho za rukáv a tahla k záznamníku."Tak a teď si poslechni,co způsobil tvůj pitomý výrok v novinách.Celý večer mi ty kačeny volají a říkají,že jsi jejich budoucí manžel a podobně.Jedna prý s tebou i čeká dítě."
"Cože!!!!"Kikwang se vyděsil"To je drzost.To bude nějaká stalkerka.Zavolám na ni policii."S hrůzou si poslechl ty úděsné vzkazy a bylo mu Hyumi opravdu líto.Tohle vůbec nechtěl.Nechápal,kdo kde zveřejnil jejich číslo.Pokusil se Hyumi obejmout a utěšit.Bylo to těžké,byla pořádně naštvaná.Dokonce mu i dupla na nohu,když se k ní přiblížil."Hyumi...prosím,kdy se přestaneš zlobit."Koukal na ni štěněcím pohledem,až srdce usedalo."Nebuď tak krutá.Já ty holky neznám a jestli chceš tak dám zítra do novin obrovskou zprávu,že miluji jen Lee Hyumi a chci s ní strávit celý život a nikdy ji neopustit!"
"To bys udělal?"Konečně trochu zvolnila vztek"Vážně bys to udělal!"
"Ano"Vydechl rozhodně"Přísahám,že ano!Jen už se miláčku nezlob.Moc tě prosím.Ještě dnes zavolám nějakým novinám."Dodal a něžně si Hyumi přitáhl.Jak se bránila,tak zakopla a dopadla mu na prsa.Jeho vůně ji opět omámila láskou.I když se zlobila,zatoužila ho políbit.Nedokázala odolat,přitáhla si jeho obličej oběma rukama a políbila ho.
H:
Hyumi už chýbali jeho bozky. Pobozkala ho veľmi vrúcne, ale na to sa pozastavila. Nemala by mu hneď tak odpúšťať, kým to neuverejnil do časopisu, ale keď ono sa nedá odolať! Predsa znovu prisala jeho pery k svojím a potichu mu šepla do uška:
"Milujem ťa," na to zašla rukou mierne k jeho rozkroku.
-
Eunka pod vplyvom bozkov zaspala. Hyun zaspal tiež.
Ráno sa zobudila ako prvá Eunka. Vstala úplne zdravá ako rybička. Hyun spal ako zabitý, ale všimla si, že sa necíti moc dobre. Obočie mal mierne nakrčené a vyzeral byť chorý. Priložila svoju ruku na jeho čelo a zistila, že má horúčku. Nie moc vysokú, ale schytal to od nej. Vonku bolo krásne a slniečko pálilo ešte viac, než tie dni pred dažďom. Zľakla sa, ale verila, že sa o neho dobre postará. Utekala dole do kuchyne a zobrala handru, ktorú namočila do studenej vody. Jiwoon akurát vtedy vyšla zo svojej izby a už sa chystala, že ide variť:
"E-eunka.."
"Oh Jiwoon, Hyun to odo mňa dostal, potrebujem pomoc."
"Samozrejme. Ach to je blbček. Ten nechá, nech je chorý aj on, je mu jedno či dostane aj smrtiacu chorobu, keď môže byť s tebou," zasmiala sa a Eunka sa tiež pousmiala. Je to síce krásne, ale nedovolila by, aby ochorel kvôli nej až natoľko. Upozorňovala ho včera, že to dostane od neho, ale on si nedal povedať! Tak na, je to jeho chyba. Jiwoon zobrala nejaké Hyunové tričko z jeho skrine a pomohla mu dať jeho mokré tričko dole a na to mu dať čisté. Stále mal zavreté oči, spal a pomaly nevedel kde je. Iba furt kričal, že kde je Eunka a chytila mu ruku. Odvtedy znovu zaspal ako malý.
"Nechajme ho spať," riekla Jiwoon, ktorá aj s Eunkou zišli dole.
"A kde je...?" spýtala sa Eunka. Rozhodla sa, že jej meno vyslovovať nebude.
"Jiah?" Eunka prikývla.
"Odišla, vďaka mne," Eunka sa prekvapila a Jiwoon jej povedala všetko, čo sa stalo. Na to sa Eunka poriadne rozrehotala a keď konečne uverila tomu, že tu tá beštie naozaj nie je, poriadne si vydýchla a nadýchla. Na tvári sa jej vyčaril úsmev, ktorý už dlho nemala. Vlastne odkedy sa sem doteperila tá hnusoba, tak odvtedy ten krásny a svieži a bezstarostný úsmev na tvári nemala.
E:
"Půjdu za ním."řekla nakonec Eunka Jiwoon"Nechci ho nechat samotného.Co,kdyby se mu něco stalo.Mám velké výčitky,že to má kvůli mě."dodala a pospíchala do ložnice za svým miláčkem.Dala mu obklad na čelo a vzala ho za ruku."To jsme to dopadli"zašeptala polohlasně."Zlato, já tě varovala,že to ode mně dostaneš....s takovou náš výlet promarodíme.Sice ho prožijem v posteli,ale jinak než bych si představovala."Vlezla za ním do postele a alespoň ho objala.
"Miláčku..."zašeptal Kiki překvapeně"Kde to bloudí tvoje zvědavá ručka?Znamená to,že jsi mi už odpustila?"
"No...trochu...ale až to dáš do novin,odpustím ti ještě víc."Ušklíbla se Hyumi a její ruka se pro změnu přesunula pod jeho tričko.
"Ještě dnes jim zavolám a požádám o rozhovor ve kterém vše zveřejním.Věř mi,že to udělám.Já svoje sliby plním.Ale,tobě končí práce,tak co budeme dnes dělat?"Lišácky se usmál a pohladil svou drahou lásku po zadečku."Uděláme si pěkný den?"
"To se uvidí,co si pod tím můj nemravný drahoušek představuje..."zlobila ho a sundala mu ruku ze svého zadku."Dneska žádný sex nebude."
"Ne????"zatvářil se tak smutně,že málem vybuchla smíchy."Co se směješ?"opáčil ublíženě"Ty mě chceš potrestat,viď?To od tebe není hezký,miláčku.Že by se ti to se mnou už nelíbilo?"Smutnil dál a Hyumi se znovu rozesmála.Byla to náramná legrace,takto ho trápit.Ale nedělala to schválně.Nakonec ho přitáhla k sobě a políbila ho na nos."Sex nebude miláčku ze zcela jiných důvodů...my holky vždycky nemůžem...už chápeš???"
"Aha...jsem to,ale pitomec...vůbec mi to nedošlo."Láskyplně ji pohladil po tváři a starostlivě ji objal"Doufám,že je ti dobře,lásko..víš,co?Dneska tě budu rozmazlovat.Uvařím ti dobré jídlo a udělám vše co budeš chtít.Můžeš si vymýšlet,rozkazovat a hrát si na princeznu.A aby to bylo dokonalé,stavíme se v květinářství a já přikoupím pár kaktusů.Nebo bys chtěla i růže?Či jaké květiny miluješ?Hádám,že jsem ti dlouho žádné nedal.Dal jsem ti vůbec někdy květiny?Musím se polepšit.Dneska budu tvůj osobní otrok.Co ty na to?"
 

Be the first one to judge this article.

Comments

1 Keira Keira | 13. april 2012 at 20:40 | React

Super, super, super. Už se to začíná přiostřovat. Prosím o další dílek.

2 hafík hafík | 14. april 2012 at 20:07 | React

Dočkáme se dneska dalšího dílu??? :-P  :-)  :-)

3 yaja yaja | 15. april 2012 at 22:16 | React

prosííííím další díl :-)  :-)  :-)  :-)

New comment

Log in
  Don't you have your own web yet? Create it for free on Blog.cz.
 

Actual articles

Advertisement