Kaktusová Láska 12

7. april 2012 at 19:07 | 휴미 & Eunka |  Kaktusová Láska
Netušila som, že ďalší človek to číta...prosil o ďalší dielik, tak ho sem dávam :) stačí keď napíšete komenty a dielik pridám skôr než za dva až tri dni :)

12


H:
Po večeri sa BEAST členovia museli spakovať preč. Lenže, nechcelo sa im. Kiki im ale inú možnosť nedával:
"Chalani...radšej choďte lebo..." pozrel sa, či ich Hyumi náhodou nepočuje. Umývala akurát riad.
"Ooo niekto si tu chce zacvičiť!" vychrlil zo seba Seungie. Kiki mu chcel zapchať ústa, bál sa že to Hyumi započuje, to by bol iný trapas.
"No veru, niekto si tu zacvičí na Hyumi," zasmial sa maknae a Kiki na neho pozeral vražedným pohľadom. Hyumi niečo začula, tak chalani prestali počuť


"Kto si s kým zacvičí?" utierala si ruky handrou od vody a bola zvedavá, aká konverzácia tu práve prebieha.
-
Hyunovi sa chcelo maximálne plakať. Videl, ako uronená Eunka stojí pred ním, takmer sa opiera hlavou o jeho hruď. Musel jej to vysvetliť a chcel!:
"Eunka....ja....bola to minulosť, neviem vôbec aké to s ňou bolo. Nemilujem ju, nechcem ju! Ja chcem iba teba. Eunka pochop ma..."
"Pochopiť?! Ako ťa mám pochopiť, keď niekto ako je ona s tebou kedysi niečo mala?"
"Eunka....neznášam ju....nemám ju rád, totiž..."
"Prečo tu vlastne je?"
"J-ja neviem..."
"Neklam, prosím ťa už mi neklam!"
"Keď ja....naozaj ťa milujem, prečo myslíš, že som ťa sem doviedol? Inú možnosť som nemal."
"A-akože nemal?" spozornela. Nechápe o čo sa tu jedná. Pozrel sa do zeme a čakala, čo jej povie. Vzdychol si:
"Fajn....ide o problém v mojej rodine, do toho ťa nič..."
"Takže nič? Je tu tá mrcha a chce mi ťa prebrať a ty mi povieš, že sa ma to netýka? Tch..." mala sto chutí mu jednu vraziť, ale ani zďaleka Hyun neskončil:
"Spal som s ňou raz, zdrogovala ma. Nevedel som pomaly o sebe nič. Rodičia ju majú radi, myslia si, že spolu niečo máme a chceme mať....ale ja nechcem. Preto som tu teraz s tebou. A tie skoro dva dni som bol preč práve kvôli tomu, aby som to doma trochu upokojil."
"A namiesto toho, aby sa to upokojilo, tak sa sem narvala tá husa Jiah!"
"Eunka..."
"Vieš čo? Nemám na to nervy...chcem odísť," vyšla hore z miestnosti a tu do nej vrazila Jiah:
"Och prepáč, nevieš kde je Hyun?"
"Určite v tvojej riti!" zašomrala.
"Pardon? Nepočula som," lenže Eunka sa nerada opakuje, tak jej nič nepovedala. Zrazu vyšiel von aj Hyun a Jiah sa mu hneď zavesila okolo krku. Eunka to zbadala a dostala nervy. Teraz nevedela čo má robiť. Vzdať sa, alebo bojovať? Keď pohľad na nich dvoch ju tak ničí...
"Jiwoon!" našla ju v kuchyni:
"Čo mám robiť?"
"Čo sa stalo zlatko?" Eunka jej vyliala celé svoje srdce a žiadala teraz o radu.
E:
Jiwoon chystala večeři a pobaveně Eunce pošeptala,že dala Jiah do polévky prášek na spaní,aby alespoň v noci dala pokoj a oni si mohly promluvit."Uvařila jsem jí její oblíbenou polévku,aby to vypadalo lákavě.Neboj se bude spát jako špalek.Já bych ji nejradši hnala koštětem,ale nemůžu."
"Ty jsi tak zlatá Jiwoon"řekla Eunka a hned měla trošku lepší náladu.
Pak se tedy sesedli k večeři a Jiwoon je obsluhovala.Hyun neměl vůbec hlad a Eunka taky ne.Schválně si sedla tak,aby ty dva měla proti sobě.Tvářila se,jako že to vzdala a dokonce požádala Jiwoon o láhev soju.Ta jí sice lahev dala,ale byl v ní místo soju slabý čaj.Eunka pila jak v hospodě a Hyun se na ni starostlivě díval.Jiah si večeři užívala.Mrkala na Hyuna,hladila ho po tváři a pořád ho ošmatlávala.Eunce se z toho zvedal žaludek.Ale potěšilo ji,když si Jiah přidala polívku.
Po jídle šla Eunka spát.Naschvál si oblékla dlouhé pyžamo a zapnula si ho až ke krku.Deku si přitáhla až k bradě a lehla si tak,aby byla zády k Hyunově straně postele.
"Cvičení?..."blekotal Seungie"jo...to jsem myslel na to nový video.Kiki tam jednu pasáž pořád kazí a tak mu připomínám,aby to pořádně nacvičil,nebo nás diváci vypískají."
"To je fakt.."poznamenal Joker..."myslím,že s vámi kluci zacvičím já.Dejte Kikwangovi pokoj a nezáviďte mu,že je zamilovaný.Raději bychom měli vypadnout,je dost hodin a mě se chce spát."Nakonec ho teda poslechli i když se jim to moc nelíbilo.Rádi by Kikiho kapku pozlobili,ale zase nechtěli naštvat Hyumi,neboť věděli,že naštvaná ženská je horší než čert.
A tak Kiki s Hyumi osaměli.Mytí nádobí bylo ihned zapomenuto.Hyumi hodila utěrku po Kikim a řekla,že musí do koupelny.Kiki se jí zeptal,zda přespí u něj,ale ona se hned záhadně usmála.Odešla do koupelny,kde měla schovaný svůj další tajný nákup a to krásný černý sexy korzet a krajkové tanga.Bude v tom vypadat jako dračice.Kiki oněmí úžasem,až ji uvidí.
A taky,že ano...Kiki ještě utíral nádobí,když ho zezadu popadla kolem pasu a otřela se mu laškovně o záda.Rukama bloudila pod jeho tričkem a hledala jeho ústa.Celá sálala vzrušením.Kiki se otočil a to co viděl mu vyrazilo dech a způsobilo značné obtíže v kalhotách.Chtěl to zakrýt,ale Hyumi mu místo toho svlékla tričko.Pak ho znovu vášnivě líbala a nechala ho hladit její zadeček"Hyumi...přivádíš mě o rozum..."šeptal a slastí se mu podlamovaly nohy.Nakonec ji popadl do náruče a odnášel ji do ložnice.
H:
Kiki kým niesol Hyumi do izby, tak zakopol nohou do dverí, ale dokázal to prežiť. Preniesol ju na posteľ, kde ju jemne uložil a zároveň si rozopínal nohavice:
"Miláčik...ja to už asi nevydržím..." smutne a so psími očami sa na ňu pozrel.
"Ani ja..." usmiala sa lišiacky na neho a čakala čo spraví.
-
Hyun sa najprv večer osprchoval a keď bol hotový, najprv skontroloval Jiah, ktorá spala ako mŕtva. Iba sa usmial, totiž myslel si, že takto zažije pokojný krásny večer. Lenže si spomenul, že Eunka pila soju a ihneď išiel do ich spoločnej izby aby ju skontroloval. Keď prišiel, videl ako leží. Ľahol si na svoju stranu a privinul svoju ruku okolo jej pasu a zavrel oči. Chcel spať, teda nechcel, ale inú možnosť nemal. Lenže...
"Daj tú ruku zo mňa dole..."
"E-eunka..."
"Čo, myslel si si, že ti všetko odpúšťam? Si na omyle..."
"Nemala si náhodou soju?"
"Čo, dúfal si že som sa poriadne ožrala, aby si mohol vedľa prefíknuť Jiah?"
"Myslel som si, že s týmto si už prestala," trošku sa naštval, tak svoju ruku dal z nej dole:
"Ak ma naštveš, naozaj za ňou pôjdem..."
"Tak choď!" chcela ho vyhnať preč, teraz má náladu ešte viac zhoršenú.
"Keď ja..."
"Čo?" otočila sa, aby na neho videla. Stretol sa im pohľad. Je už pár hodín, čo si nepozreli priamo a úprimne do očí. Hyun sa k nej viac nahol a zrazu ju pobozkal na pery. Eunka však oči nezatvorila. Bolo to, lebo bola naštvaná, nie že by necítila tú lásku.
"Aj kebyže ma za ňou vyhodíš, nikdy by som ťa neopustil. Ja milujem iba teba. Nedokážem sa vyspať s niekým iným. Totiž, ešte som nespal poriadne ani s tebou..." trochu sa zasmial, ako keby niečo zamýšľal:
"A ja tak premýšľam....kedy by si mala na to chuť?" Eunka prevrátila očami:
"Ešte som ti neodpustila a ty žobroníš o sex?!"
"Povedz mi...čo si dala do jedla Jiah? Takto by nezaspala aj keby pracovala od rána do večera celý týždeň!" Eunka nezakryla svoj smiech. Naozaj, nedalo sa nesmiať sa. Dala si ruku pred ústa, až tak sa smiala:
"Všimol si si?" prikývol a s úsmevom na tvári čakal, čo mu povie. Tak mu teda celú situáciu s polievkou a soju vysvetlila.
"A na čo to bolo dobré?"
"Na to, aby na to skočila...aby si myslela, že som sa ťa vzdala, aj keď nevzdala."
"Takže vravíš nevzdala?" Eunka sa preriekla, jaj. Teraz sa už nezachráni. Hyun sa ešte viac k nej priblížil a svojou rukou sa dostal niekde pod jej tričko a rozopol aj pár gombíkov:
"Čo sa tak skrývaš...ako keby som ťa nikdy nahú nevidel," rozopol jej celú hornú časť a začal ju bozkať na hrudi:
"Nikdy sa ma nevzdaj...lebo ja sa ťa nevzdám nikdy!" perami sa prisal na tie jej.
E:
"Tobě se moje sexy pyžamo nelíbí,že mi ho sundáváš?"opáčila nevinně Eunka a usmála se."Vážně se nedokážeš vyspat s někým jiným?To tě čeká dlouhý život v celibátu...Já nevím,jestli bych se měla slitovat..."vrtěla hlavou a uhýbala jeho polibkům.Cítila,že toho všeho vážně lituje a bojovala s tím,zda se dál zlobit nebo mu podlehnout.Byl tak blízko a ta mrcha spala jak zabitá...takové pokušení."Hyun..."odkašlala si.."co mám s tebou dělat.Dobře,chci se s tebou milovat.Možná mě zase zradíš,ale to už je jedno,alespoň by mi zbyly nějaké hezké vzpomínky...tedy,já doufám,že budou hezké.."dodala tiše"To už záleží jen na tobě."
"Hyumi...jsi si opravdu jistá...?"zeptal se Kiki,sotva se zbavil kalhot."Nebudeš toho litovat?není to brzy?"
"Kiki,ty se normálně bojíš..."škádlila ho a ujistila ho,že toho nikdy litovat nebude a že to doopravdy chce.Pak mu stáhla i boxerky a přitskla se k němu.Její korzet byl svůdný a strašlivě sexy,ale také dosti nedobytný.Než ho z ní sundali..vzrušením málem umírali.Taková doba!Kiki se láskyplně díval na Hyumino nahé krásné tělo a celé ho pokryl polibky.Hyumi se vášní zmítala na posteli a pod jeho rty celá hořela."Kiki,já umřu jestli se se mnou hned nepomiluješ.Chceš mě mít na svědomí..."vydechla a zaměřila se na jeho tělo.Jazykem laškovně ochutnala jeho břicho a pak si začala hrát s jeho penisem.Kiki jí podal ty jahodové kondomy,které v ložnici ukryl před klukama.Byli tak nervózní,že ten první natrhli,ale druhý se jim podařilo navléct bez úhony.Hyumi si lehla a Kiki nejprve zabořil ústa do jejího klína a dlouze ji tam laskal jazykem a když viděl,že už to dál nevydrží,pomalu do ní vnikal.Byl opatrný a něžný.Hyumi chvíli cítila pálivý nepříjemný tlak,ale ten netrval dlouho.Kiki ji přitom všem líbal,kamkoliv dosáhl,aby si to hezky užila.Hyumi zasténala.Ten pocit,že jí úplně patřil byl dokonalý.Vychutnávala si to.Vášnivě ho objala nohama a vycházela vstříc jeho pohybům.Celé tělo se jí chvělo jako v horečce a ona jen doufala,že Kiki nemá sousedy,protože by z jejích slastných výkřiků mohli ohluchnout.
H:
Hyumi zastonala. Cítila ako do nej vníka a vychádza. Bolo to tak úžasné!:
"Och Kiki!" vydýchla jeho meno plné slasťou, čo práve cítila. Teraz si spomenula na to, ako kedysi Kiki povedal, že každá jeho frajerka hlavne tá posledná ho odkopla preto, že chcel pre nich len to najlepšie. Tie ženské ani nevedia, o aké zlato prišli. A teraz je celé iba jej! Celučičké a nedá ho z ruky ani keby nože padali!:
"Kiki...milujem ťa," zavzdychala, keď pridal na takej rýchlosti, že keby šiel na cestu, predbehol by aj závodiaceho niekde na automotodre.
-
"Miláčik..." privinul si ju k sebe. Chcel aby ho hladila, tak si dal svoju hlavu k nej na hruď a čakal čo spraví. Usmiala sa, pritiahla si jeho hlavu viac k sebe a hladila jeho krásne vlásky. Na to sa jej pozrel do očí:
"Ľúbim ťa," usmial sa pri tom. Eunka sa k nemu naklonila a pobozkala ho. Na to si rozopla aj posledný zaonutý gombík na pyžamu a zvliekla si ho. Neváhala ani pri tom, aby si dala dole aj nohavice.
"E-eunka," Hyun skoro prišiel o celú tvár keď ju zbadal. Tak krásne nahá, až tomu nemohol uveriť. Hneď nasledoval jej kroky a vyzliekol sa úplne do naha aj on.
"Eunka," pritiahol si ju k sebe a jeho pery pristáli na jej bradavkách, ktoré už nejaký ten čas pozná. Na to prešiel perami k jej brušku a potom niekam nižšie, kde si to parádne užíval. Na to sa naklonil k nej tak, aby sa mohol pomaly schýliť k vniku.
"Počkaj!" zastavila ho Eunka. Tak sa zľakol, že aj penis mu klesol.
"Č-čo sa deje?" bol viac než prestrašený.
"Kondómy..potrebujeme ochranu..." Hyun sa buchol do tváre, má pravdu.
"Sakra, som úplne tebou pobláznený, až som zabudol!" zrazu vybehol niekam von. Za minútku sa vrátil aj s celým balíkov kondómov s čoko príchuťou.
"O-odkiaľ ich máš?" až sa bála odpovedi. Uškrnul sa:
"To sa spýtaj mojej tety na čo ich skrýva u seba v skrinke..."
"Čože?"
"Hej, pýtal som si od nej kondómy ak na to narážaš," zasmiali sa tomu. Hoci Eunka tušila, že to pripravila práve pre nich. Veď tá je tak prešibaná ako líška. Hyun si chcel nasadiť kondóm, ktorý mu však nešiel. Stále mu to uhýbalo, ale Eunka sa tejto úlohy zhostila moc dobre. Zobrala kondóm do ruky a pekne ho navliekla na jeho penis. Už len z toho mu bolo na slintanie.
"Eunka," slastne vydýchol. Tá mu ešte penis pomasírovala, aj keď už mal na sebe kondóm, on to však cítil. Eunka si ľahla na posteľ a roztiahla svoje nohy. Iba ukázala prstom k sebe, čím ho vábila:
"Poď do mňa," riekla s ďalším prstom v ústach a lízala si ho. Bola hrozne nadržaná. Svoju ruku priložila na svoj rozkrok a snažila sa dostať zo seba ešte viac nadržanosti. Hyun sa nahol k nej, perami behal po jej tele, pomohol jej aj tam dole a keď boli obaja pripravení na to najlepšie, pustili sa do toho. Hyun jemne vnikol do nej a Eunka trochu zavzlykala tlakom, ktorý ucítila. Začalo ju to bolieť, ale snažila sa prežiť. Hyun vedel ako to chodí, nie je prvá panna s ktorou spí, tak najprv išiel pomalými kruživými pohybmi a rukami sa dotýkal jej pŕs, niekedy prešiel k jej brušku a keď to začalo naberať grády, napríklad keď nabral na rýchlosti, tak rukami zvieral paplón vedľa Eunky, ktorý skoro potrhal. Celý bol pokrkvený a Eunka sa zaryla nechtami do jeho bokov a rukami sa dotkla aj jeho zadku, čím sa ho snažila posúvať hlbšie do nej.
"HYUN!" zakričala zrazu. Nebála sa vôbec, či ich začuje taká Jiwoon alebo Jiah, ktorú pravdepodobne nezobudí aj keby vybuchla celá vila.
 

1 person judged this article.

Comments

1 Keira Keira | 8. april 2012 at 9:25 | React

Moc díky za další povídku. Moc se mi taky líbí čtu všechny možné. TAk přidávejte co nejčastěji. :-D

2 Yoona Yoona | Web | 8. april 2012 at 16:07 | React

každý diel je čím ďalej tým lepší! úžasný :) Jiah! rozdupem, rozštvrtím a zahrabem x) keby tam ona neprišla všetko by bolo v pohode...teda ak nechystáte s Eunkou ďalšie problémy...čo dúfam nie :D ale aj keď nemám rada zápletky tak prste bez nich to nejde :D aish! :D nechápem samú seba :D
btw...krásny design :) krásna farba a Kiki! :O totálne :)
ku chwi ti pridám komentár keď spolu budeme volať aby si bola v nejakom tom napätí ;)* :D dúfam že si na naše rande nezabudla :DD

New comment

Log in
  Don't you have your own web yet? Create it for free on Blog.cz.
 

Actual articles

Advertisement